Oblastní liga

Chomutov se utká ve finále Oblastní ligy s Pivními veterány, kteří zdolali Děčín

Až poslední zápas rozhodl o druhém postupujícím do finále. Na domácí půdě se představil Děčín, který ale rozhodující utkání nezvládl, a o titul si tak zahrají Pivní veteráni. Hattrickem k výhře pomohl Matyáš Čaloun. Ve finále se Veteráni utkají s Chomutovem.

HBC Black&White Děčín vs. HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem – konečný stav série 2:3

HBC Black&White Děčín vs. HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem 3:6 (1:2, 1:2, 1:2)

Jako první šli v rozhodujícím zápase do vedení hráči Děčína, za které se v deváté minutě prosadil Martin Kvaček. První trefu ale přidali také hosté, kteří se dokonce radovali během osmnácti vteřin hned dvakrát a dostali se do vedení. Domácí sice zkraje druhé třetiny srovnali při přesilové hře, ale radost jim nevydržela dlouho, protože vzápětí opět skórovali Pivní veteráni. Na začátku poslední patnáctiminutovky se díky využité početní výhodě dostali už do tříbrankového vedení. Děčín sice ještě snížil, ale poslední slovo měli opět hosté. Ti se trefili při vlastním oslabení a rozhodli o svém postupu do finále.