Oblastní liga

Pivní veteráni vítězem Oblastní ligy!

Po prvních dvou finálových zápasech byli šťastnější Veteráni, kteří byli krok od titulu. Sobotní zápas sice vyhrál díky třetí třetině Chomutov, ale o den později těsně zvítězili Veteráni, kteří tak pozvedli nad hlavu pohár pro vítěze. Na Wolves zbyla druhá příčka, která je však také velmi cenná.

Wolves Chomutov vs. HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem: konečný stav série 1:3

Wolves Chomutov vs. HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem 3:1 (0:0, 0:1, 3:0)

Chomutov měl před domácími zápasy jasný cíl, co nejvíce prodloužit finálovou sérii, ve které prohrával 0:2. Na první branku utkání čekali diváci do dvacáté minuty, kdy se trefil hostující Matyáš Čaloun. Chomutov si však nechal góly na závěr. Při vlastním oslabení se nejprve prosadil Michal Karásek, na kterého brzy navázal Adam Mareš a Wolves šli do těsného vedení. Veteráni ještě zkusili v závěru hru bez brankáře, při které však inkasovali a Chomutov zvítězil 3:1.

Wolves Chomutov vs. HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem 4:5 (1:1, 2:3, 1:1)

O den později se jako první ujali vedení domácí, ale hostům se podařilo ještě v první patnáctiminutovce srovnat. Ve druhé části Chomutov dokonce odskočil o dvě branky, ale ani to nestačilo, protože Veteráni šli těsně před druhou sirénou díky využité přesilové hře do vedení. To v závěru ještě navýšili a měli vše ve svých rukou. Chomutov sice ještě v poslední minutě snížil, ale na vyrovnání už mnoho času nezbylo. Pivní veteráni si těsný náskok zkušeně pohlídali a mohli se začít radovat z titulu v Oblastní lize.