Oblastní liga

Vítězný celek vstřelil v Oblastní lize nejméně deset branek

Oblastní Liga přinesla ještě tři zápasy, v nichž bylo vidět velké množství branek. Pivní veteráni jich dali hned deset a jako vítězové jich vstřelili nejméně. Zbylým dvěma celkům se totiž dařilo ještě více. Orlík se zastavil na třinácti zásazích, a Foreads dokonce až na patnácti gólech.

HSÚ Sharks Neštěmice vs. HSÚ Foreads Ústí nad Labem 2:15 (0:2, 2:8, 0:5)

Foreads nastoupili do zápasu proti Neštěmicím a jasně ukázali svoji převahu. Už v první třetině se dostali do dvoubrankového vedení, které postupně navyšovali. Sharks se prosadili za nepříznivého stavu 0:7 a o chvíli později přidali také svoji druhou branku. Ani to jim však k bodům nestačilo. Závěrečnou část ovládli hosté jasně 0:5 a došli si pro výhru 2:15. Pěti góly se blýskl Tomáš Giesel, pouze o zásah méně si připsal Ondřej Tuček.

HBC Orlík Ústí nad Labem vs. HbC Kings Teplice 13:3 (3:0, 4:0, 6:3)

Dařilo se také Orlíku, který nezaváhal v souboji s Teplicemi. Proti těm nastoupil od první patnáctiminutovky, ve které se ujal tříbrankového vedení. To se mu podařilo ve druhé části navýšit, ale ani tak ve svém výkonu nepolevoval. Teplice vstoupily výborně do závěrečného dějství, když v první minutě daly hned dva góly. Náskok domácích se však znovu navyšoval až na konečných 13:3. Čtyři góly zaznamenal Josef Klečka.

HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem vs. Wolves Chomutov B 10:2 (4:1, 3:0, 3:1)

Tomáši Prokopovi stačilo necelých čtyřicet vteřin, aby se v utkání s Chomutovem prosadil. Na tento gól dokázali hosté rychle odpovědět, ale pak už je domácí na dlouho ke slovu nepustili. Zaznamenali totiž dalších sedm branek a kráčeli si pro jednoznačné vítězství. Skóre upravil za hosty Vít Wohlrab, po kterém se ale prosadili ještě dva hráči domácích a Pivní veteráni oslavili zisk tří bodů. Tříbrankovým střelcem se stal Tomáš Prokop.