Oblastní liga

Trnovany daly v Oblastní lize deset branek, Pivní veteráni neinkasovali

Pivní veteráni prošli svým dalším zápasem bez zaváhání, s Foreads ani jednou neinkasovali. Dubí otočilo ve třetí třetině zápas ve svůj prospěch, ale nakonec to proti Chomutovu stačilo pouze na bod. Týmy Desperados a Trnovan slavily jasné výsledky, pro které si šly hned od první třetiny.

Nadstavba A

HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem vs. HSÚ Foreads Ústí nad Labem 8:0 (2:0, 3:0, 3:0)

Výborně odehráli svůj další zápas Pivní veteráni, kteří hostili Foreads. Jako první se prosadil už ve druhé minutě Jan Kašpar, který na konci první třetiny ještě náskok navýšil. Postupně na něj navázalo dalších šest střelců. Dva góly zaznamenal také Jan Čaloun. Denis Černý mnoho práce neměl, musel krýt devět střel, se všemi si poradil a udržel čisté konto.

Wolves Chomutov B vs. SK Dubí B 5:4ss (1:1, 2:0, 1:3)

Velmi vyrovnaný zápas přineslo střetnutí Chomutova a Dubí, ve kterém o vítězi rozhodla až samostatná střílení. Jako první šli do vedení domácí, ale hosté velmi rychle srovnali se soupeřem krok. Druhá část se podařila Chomutovu, za kterého nejprve využil přesilovou hru Michal Karásek, který brzy přidal druhý zásah. Dubí se pokusilo s výsledkem ještě něco udělat a v závěrečné části zabralo. Třemi góly se dostali hosté do vedení a vypadalo to, že ve třetí části rozhodnout. Chomutov však o body nechtěl přijít a v závěrečné minutě srovnal krok. V samostatných stříleních nakonec rozhodl o výhře domácích Milan Dvořák.

Nadstavba B

HbC Kings Teplice vs. HSÚ HBC Desperados 1:7 (0:4, 0:2, 1:1)

Téměř bez zaváhání prošli utkáním Desperados, kteří se představili na hřišti Kings. Již první třetina jim vyšla na jedničku, v šesté minutě se trefili hned dvakrát do černého, kdy se dvanáct vteřin po Michalu Sypeckým prosadil také Jiří Ašenbrener. Druhá část přinesla hostům pouze dva body a závěrečná patnáctiminutovka byla nejvyrovnanější. Domácí využili přesilovou hru, ale poslední slovo měli opět hosté, kteří si vzali šestibrankový náskok zpátky. Jiří Ašenbrener zaznamenal hattrick.

HbC Žízeň Trnovany vs. HSÚ Sharks Neštěmice 10:2 (3:0, 2:1, 5:1)

Do svého zápasu vstoupily dobře také Trnovany, které přivítaly Neštěmice. V první třetině se dostaly do tříbrankového náskoku, který sice hosté zkraje druhé části snížili, ale už po jedenácti vteřinách si ho domácí vzali zase zpátky a do konce druhé třetiny ho ještě navýšili. Druhý zásah přidaly Neštěmice až za osmigólového náskoku soupeře. Poslední zásah do černého si připsal Karel Pavlíček, který zaznamenal desátý zásah svého celku. Pro hattrick si došel Vlastimil Zavadil.