Oblastní liga

Pivní veteráni se jasně ujali dvouzápasového vedení, to drží i Dubí, které však vyhrálo jen těsně

V prvním zápase šli sice jako první do vedení Foreads, ale Pivní veteráni otočili zápas jasně ve svůj prospěch. Dařilo se jim i ve druhém duelu, kdy dali devět gólů a ujali se dvouzápasového vedení. Druhá série je více vyrovnaná, Dubí sice vede v sérii také 2:0, ale Orlík mu dvakrát těsně podlehl.

HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem vs. HSÚ Foreads Ústí nad Labem 7:2 (2:1, 3:1, 2:0)

Jako první šli ve třetí minutě do vedení Foreads, ale náskok si udrželi pouze chvíli. Pak už se slova ujali domácí, kteří ještě v první třetině otočili skóre a postupně se dostali do třígólového vedení. Na to zareagoval svým druhým zásahem Tomáš Giesel, ale další gól již hosté nepřidali. Oproti tomu Pivní veteráni ještě třikrát rozvlnili síť a přes nejistý začátek si došli pro jasné vítězství 7:2.

Druhý duel začal bezbrankovou první třetinou, ve které ještě Foreads drželi se svým soupeřem krok. Pak ale udeřili domácí. V prostřední patnáctiminutovce dali hned pět branek a dostali se do velkého náskoku. Hosté sice vstoupili dobře do závěrečné třetiny, kdy se prosadili po necelých dvou minutách, ale i tentokrát se jediným úspěšným střelcem stal Tomáš Giesel. Pivním veteránům se i tentokrát dařilo lépe, a nakonec se zastavili na devíti brankách.

HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem vs. HSÚ Foreads Ústí nad Labem stav série 2:0

SK Dubí B vs. HBC Orlík Ústí nad Labem 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)

Na branku si museli v prvním zápase diváci počkat až do úplného závěru zápasu. Dubí sice Orlík jasně přestřílelo, ale Aleš Homolka držel naděje hostů a ze čtyřiceti střel inkasoval pouze jednou. Poprvé se do černého trefili domácí dvě minuty před koncem zápasu. Orlík velmi rychle zkusil hru bez brankáře a snažil se srovnat, to se mu však vymstilo. Ve čtyřiačtyřicáté minutě se Dubí prosadilo i podruhé, když Lukáš Čermák trefil odkrytou klec. Domácí tak rozhodli o svém vítězství během padesáti vteřin.

SK Dubí B vs. HBC Orlík Ústí nad Labem 3:2 (2:0, 1:1, 0:1)

Druhý zápas začalo lépe Dubí, které se ujalo v první třetině dvoubrankového vedení, které v prostřední třetině ještě navýšilo. Orlík dostal k dispozici přesilovou hru, díky které snížil ztrátu. Zkraje třetí části využili hosté další početní výhodu a prohrávali už jen o jeden gól. Na vyrovnání měli ještě času dost, ale Josef Sobotka již další míček za svá záda nepustil, a i díky němu Dubí udrželo těsný náskok.

SK Dubí B vs. HBC Orlík Ústí nad Labem stav série 2:0