Oblastní liga

Pivní veteráni jsou krok od vysněného titulu v Oblastní lize, Dubí B ztrácí dva zápasy

První finálový zápas zvládli lépe Pivní veteráni, kteří šli do čtyřbrankového vedení. Dubí sice využilo v závěru početní výhodu, ale to hostům nemuselo vadit. Dubí vstoupilo skvěle do druhého utkání, ale Pivní veteráni přehoupli náskok na svoji stranu a vedení již nepustili.

SK Dubí B vs. HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem 1:4 (0:2, 0:0, 1:2)

Pivní veteráni vstoupili do finálové série mnohem lépe než jejich soupeř. Poprvé poslal hosty do vedení zkraje třetí minuty Jan Melicher, na kterého navázal o čtyři minuty později Jan Čaloun. Ve druhé části srovnalo Dubí s Pivními veterány krok a dalšího zásahu se diváci nedočkali. Branky padaly znovu až v poslední patnáctiminutovce, kdy hosté dali v rozmezí osmdesáti vteřin další dva góly a šli si pro jasné vítězství. Konečné skóre zkorigoval ještě Lukáš Sledtmann, který se zapsal do tabulky střelců jako jediný z hráčů domácích. Využil přesilovou hru a upravil výsledek na 1:4.

SK Dubí B vs. HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem 2:6 (1:1, 0:1, 1:4)

Do nedělního zápasu naopak vlétli hosté, za které se už po třinácti vteřinách prosadil David Bím. Hosté ale dokázali díky početní výhodě brzy vyrovnat. V prostřední části se do vedení dostali Pivní veteráni, kteří ve třetí třetině dokonce odskočili na dvougólový rozdíl. Na ten sice Dubí zareagovalo, ale Matyáš Čaloun svojí druhou brankou vrátil hostům vedení zpátky. Domácí dostali k dispozici přesilovou hru, při které navíc odvolali brankáře, ale výhoda dvou mužů v poli nepomohla. Domácí inkasovali pošesté, a prohráli tak i ve druhém zápase.

SK Dubí B vs. HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem stav série 0:2