2. liga

Kadaň se ve druhé lize vyhoupla na druhé místo tabulky, Litoměřice zvítězily v prodloužení

Kadaň měla utkání s Elbou DDM B ve vlastních rukou od začátku až do konce. Domácí se postarali o čtrnáct branek, pět z nich dali v početní výhodě. Zápas Litoměřic a Dragons byl naopak dramatický. Čtyřicet vteřin před koncem prohrávaly Litoměřice o dva góly, ale nakonec oslavily výhru v prodloužení.

Panthers Kadaň vs. Elba DDM Ústí nad Labem B 14:2 (4:0, 4:1, 6:1)

Kadaň se z první branky radovala již v první minutě, a i díky dvěma využitým přesilovým hrám se domácí dostali v první třetině už do čtyřbrankového vedení. Ve střelbě nepolevovali ani v další patnáctiminutovce. V té se poprvé prosadili také hosté, když se trefil Tadeáš Doucha. Nejvíce gólů přinesla závěrečná část, ve které se síť rozvlnila sedmkrát. Elba DDM B skórovala podruhé, ale na rozjetou Kadaň to nestačilo. Domácí využili hned pět početních výhod. Pěti góly přispěl Ondřej Tumpach, hattrick oslavil Adam Hájek.

SHC Killers Litoměřice vs. SC Dragons Ústí nad Labem 5:4pp (1:2, 1:2, 2:0 – 1:0)

V první třetině se do vedení dostali Dragons, Litoměřice sice srovnaly, ale hosté si vzali náskok zpátky. Stejný průběh platil také pro druhou část, ve které se tak hosté ujali dvoubrankového vedení. Už to vypadalo, že si Dragons připíšou plný počet bodů, ale Litoměřice v poslední minutě předvedly něco neskutečného. Čtyřicet vteřin před koncem snížil Jiří Pechan, a ten stejný hráč rozvlnil hostující síť ještě vteřinu před koncem, kdy využil přesilovou hru a poslal zápas do prodloužení. V tom se o poslední hřebíček do hostující rakve postaral Matěj Smolík, který nakonec rozhodl, že si Dragons připsali jediný bod.