Oblastní liga

Elba DDM C dala v Oblastní lize deset branek, střelecky se dařilo také Dubí a Orlíku

Elba DDM C nastoupila na svého soupeře už od první třetiny. Foreads se prosadili až v závěru a na deset zásahů domácích to nestačilo. Litoměřice šly sice jako první do vedení, ale Dubí se postupně rozjelo a bralo plný počet bodů. Dařilo se také Orlíku, který si vyšlápl na Teplice.

Elba DDM Ústí nad Labem C vs. HSÚ Foreads Ústí nad Labem 10:1 (2:0, 3:0, 5:1)

Hráči Elby DDM C měli svůj zápas proti Foreads jasně ve svých rukou. V první třetině se dostali do dvoubrankového vedení a svůj náskok postupně navyšovali. Na trestnou lavici domácích usedl pouze jeden hráč, a v této přesilové hře Foreads nezaútočili, naopak sami dvakrát inkasovali. I díky tomu bylo vedení domácích už devítibrankové. Za tohoto stavu se jako jediný z hostů prosadil Pavel Štefec. Po něm přidal ještě jubilejní desátý zásah Jakub Hašek, který tak upravil skóre na konečných 10:1.

SK Dubí B vs. SHC Killers Litoměřice B 8:2 (1:1, 4:0, 3:1)

Litoměřice šly v první třetině jako první do vedení, ale radost jim nevydržela ani minutu. Již po jednačtyřiceti vteřinách srovnal za domácí Roman Štěpánek. Tato branka domácí nastartovala, ve druhé části se dostali před svého soupeře a zkraje závěrečné části vedli už o pět branek. Litoměřice sice ještě snížily, ale diváci viděli další dvě branky z holí domácích, kteří tak zvítězili za tři body.

HBC Orlík Ústí nad Labem vs. HbC Kings Teplice 7:1 (2:1, 2:0, 3:0)

Orlíku se dařilo hned od začátku. V sedmé minutě se ujal dvoubrankového vedení, na které sice hosté v první třetině ještě odpověděli, ale jednalo se o jediný přesný zásah Teplic. Další góly už dávali pouze domácí, kteří si je rozložili rovnoměrně do všech částí hry. Výborný vstup do závěrečné třetiny přinesl Orlíku hned tři branky, kterými domácí ukončili své představení. Orlík se tak díky tomu dotáhl v tabulce na první Litoměřice.