Oblastní liga

Litoměřice daly v Oblastní lize deset branek, Dubí dvoubrankový náskok nestačil

Litoměřice odehrály proti Foreads jasný zápas, ve kterém vstřelily hned deset branek. Domácí celek se neprosadil ani jednou, a tak nemohl věřit v zisk bodů. V ty doufalo Dubí, které se ujalo v prostřední části dvoubrankového vedení, ale Orlík zabral a utkání otočil ve svůj prospěch.

HbC Kings Teplice vs. HSÚ Sharks Neštěmice 3:6 (1:3, 2:1, 0:2)

Teplice dostaly od Neštěmic k dispozici hned pět přesilových her, ale ani to jim nestačilo k vítězství. Neštěmice se dostaly ve dvanácté minutě do dvoubrankového vedení, na které ještě domácí odpověděli využitou početní výhodou, ale hosté si rychle vzali náskok zpátky. V prostřední části se za Neštěmice prosadil při vlastním oslabení Marek Mastík. Druhá patnáctiminutovka se však lépe povedla domácím, kteří dali branky dvě a snížili svoji ztrátu. Neštěmice znovu odskočily až dvě minuty před závěrečnou sirénou. Teplice sice ještě zkusily hru bez brankáře, kterou ale potrestal Lukáš Štofčo a hosté tak body nepustili.

HSÚ Foreads Ústí nad Labem vs. SHC Killers Litoměřice B 0:10 (0:2, 0:3, 0:5)

Jasný výsledek přineslo střetnutí Foreads a Litoměřic, ve kterém dominovali hosté. Litoměřice postupně navyšovaly počet svých úspěšných střel. V první části šly do dvoubrankového vedení. To navýšily o další tři zásahy v prostřední třetině, kdy se dokonce trefily v oslabení. Nejvíce branek zaznamenali hosté v poslední patnáctiminutovce a jubilejní desátý gól vstřelil Radek Kratochvíl. Naopak domácí nedokázali překonat hostujícího brankáře, který udržel čisté konto. Třemi góly přispěl k výhře Michal Krejza.

HBC Orlík Ústí nad Labem vs. SK Dubí B 7:4 (2:3, 1:1, 4:0)

Jako první šel už ve druhé minutě do vedení Orlík, ale brzy se prosadilo také Dubí. Další zásah domácích, kteří ale ani tentokrát náskok neudrželi dlouho. Filipu Kopeckému stačilo pouhých šestnáct vteřin na dva góly a hosté šli poprvé v zápase do vedení. V prostřední části hosté svůj náskok dokonce navýšili, ale na body to nestačilo. Ke slovu se opět dostali domácí, kteří pětkrát rozvlnili síť. Závěrečná část už byla jasně v jejich režii a zvítězili 7:4.