Oblastní liga

Týmy Orlíku a Litoměřic B se v Oblastní lize přehouply přes deset gólů

Utkání Neštěmic a Orlíku poznamenalo mnoho vyloučení. Orlík si vypracoval náskok od první třetiny, čtyři góly dal v přesilové hře, dva v oslabení a došel si pro hladkou výhru. Jasné body slavily také Litoměřice, Teplice se prosadily až za jasného stavu, kdy už nebylo možné s výsledkem nic udělat.

HSÚ Sharks Neštěmice vs. HBC Orlík Ústí nad Labem 2:12 (0:4, 1:3, 1:5)

Neštěmice doplatily v zápase s Orlíkem hlavně na svoji nedisciplinovanost. Hosté dostali k dispozici čtyři přesilové hry a všechny dokázali využít, navíc se jim podařilo vstřelit hned dva góly při vlastním oslabení. Orlík začal výborně již od začátku, po první třetině vedl už 0:4. Neštěmicím se podařil vstup do prostřední části, kdy rychle snížily, ale ke slovu se dostali opět hráči Orlíku. Také zkraje závěrečné patnáctiminutovky domácí snížili, ale pak už byly k vidění pouze góly hostů. Nejvíce práce však měli v závěru rozhodčí, kteří rozdali velké množství trestů. A i ty přispěly k dalším pěti přesným zásahům hostů, kteří nakonec zvítězili 2:12.

SHC Killers Litoměřice B vs. HbC Kings Teplice 17:4 (6:0, 6:1, 5:3)

Jasným výsledkem skončilo také utkání mezi Litoměřicemi a Teplicemi. Litoměřice ukázaly svoji převahu od první minuty. Poprvé se domácí prosadili už po jedenácti vteřinách a do první sirény přidali dalších pět branek. Prvního gólu se hosté dočkali až za stavu 11:0, kdy se prosadil Michal Voráček. Teplice se ale rozhodně s vysokou porážkou nechtěly smířit a pět minut před koncem daly tři branky, náskok Litoměřic byl však už tak vysoký, že závěr nepřinesl žádné drama. Hned šest gólů vstřelil Ondřej Růžička, o zásah méně zaznamenal Michal Hubený a hattrickem se blýskl také Michal Krejza.