Oblastní liga

Týmy Dubí B a Elby DDM C udržely v Oblastní lize čisté konto

Prvním celkem, který neinkasoval, bylo Dubí B, které se střetlo s Foreads. Bez obdržené branky odehrála zápas i Elba DDM C, která navíc vstřelila jedenáct gólů. Ještě více se dařilo Litoměřicím B, které se prosadily osmnáctkrát, dvakrát se radovaly také Neštěmice, což ale na výsledku nic nezměnilo.

SK Dubí B vs. HSÚ Foreads Ústí nad Labem 5:0 (1:0, 3:0, 1:0)

Hráči týmu Dubí B svého soupeře jasně přestříleli, brankář Forads musel čelit dvaatřiceti střelám. V první třetině se dostali domácí do vedení díky využité přesilové hře. V prostřední části se Dubí trefilo do černého hned třikrát a svému protivníkovi odskočilo. Závěrečná patnáctiminutovka přineslo pouze jednu branku, a i tentokrát se z ní radovali domácí. Hosté ani jednou nedokázali překonat Josefa Sobotku, který tak uhájil čisté konto a tři body pro svůj celek.

HSÚ Sharks Neštěmice vs. SHC Killers Litoměřice B 2:18 (1:5, 1:9, 0:4)

Utkání Neštěmic s Litoměřicemi B přineslo hned dvacet gólů a velká část z nich padla do domácí branky. V první třetině šly Litoměřice už do čtyřbrankového vedení, na které zareagoval Jiří Unger. Tento stav ale Neštěmice neudržely dlouho, protože si hosté ještě před první sirénou vzali náskok zpátky. Litoměřice nepolevily ani ve druhé třetině. Naopak daly o čtyři góly více. I tentokrát se prosadily Neštěmice, ale jejich druhý gól hosty nijak nepřibrzdil. Litoměřice si šly za jasnou výhrou, která nakonec byla 2:18. Šesti góly se na ní podílel Michal Hubený, čtyři trefy zaznamenal Jaroslav Vandas a hattrick oslavil také Michal Krejza.

Elba DDM Ústí nad Labem C vs. HbC Kings Teplice 11:0 (2:0, 4:0, 5:0)

Bez inkasovaného gólu odehrála svůj západ také Elba DDM C, která hostila Teplice. Domácí svůj tlak postupně navyšovali. Po první části vedli pouze o dva góly, ale pak začali úřadovat naplno. Hostující Pavel Doulík měl plné ruce práce a musel čelit čtyřiačtyřiceti střelám. Jedenáct z nich dokázali domácí propašovat až za jeho záda. Do listiny střelců se zapsalo hned osm hráčů domácích. Vojtěch Norek slavil čisté konto.