Ostatní oznámení

Turnaj krajských výběrů Masters nad 40 let v Přelouči přinesl zajímavé zápasy!

V sobotu 24. 6. 2023 se na hokejbalovém hřišti v Přelouči uskutečnil další ze série turnajů veteránů nad 40 let. Na půdu Jestřábů z východních Čech dorazily týmy Východu, Západu, Jihu a Severu. Z celkového prvenství se nakonec radovali Východočeši.

Turnaj Veteránů v Přelouči nabídl celkem šest atraktivních zápasů. K vidění byly v akci legendy hokejbalu. „Chtěl bych touto cestou poděkovat hlavně klukům, kteří se v jednotlivých regionech postarali o to, že jsme nakonec turnaj mohli odehrát. A samozřejmě hráčům, kteří si přijeli zahrát. Bylo vidět, že je hokejbal stále baví. Valná většina hráčů je stále ještě aktivních a hrála celoročně za své týmy a chápu, že už toho mohou mít na konci sezóny dost,“ uvědomuje si hlavní organizátor turnaje Libor Komůrka.

Na turnajích těchto formátů se hráči samozřejmě snaží vyhrát, ale všechny zápasy jsou doprovázeny především přátelskou a uvolněnou atmosférou. „Na turnaji nešlo ani tak o výsledky, ale o to si zahrát, vidět se a po turnaji i chvíli posedět u jídla a pití. Vše se vydařilo, včetně počasí a pevně věřím, že se opět brzo na některém místě v republice setkáme,“ přeje si Libor Komůrka. „Od příští sezóny bychom již měli mít dlouho dopředu známé termíny, kdy podobné turnaje proběhnou a snad se k nám přidají i další týmy,“ doufá Komůrka.

Výsledky turnaje:

Východ vs. Sever 3:2 ss (2:2)

Branky a nahrávky: Šmíd (Menc L.), Stoklasa (Čapek) nájezd Menc L.- Fiala (Novotný P.), Mynařík (Veselík, Lipert).

Západ vs. Jih 6:2 (4:0)

Branky a nahrávky: Kůrka (Škarecký), Větrovec, Kastner, Kastner (Kůrka), Štulc (Ježek) , Ježek (Větrovec), Škarecký (Kastner) - Čapek, Procházka (Bušek, Mlejnek).

Sever vs. Západ 0:6 (0:2)

Branky a nahrávky: Větrovec (Kůrka), Ježek (Kůrka), Kastner(Juroško, Komenec), Škarecký (Ježek), Škarecký (Kastner), Škarecký (Juroško, Mareš).

Východ vs. Jih 7:4 (3:2)

Branky a nahrávky: Komůrka (Čapek), Příhoda (Komůrka), Čermák (Tesák), Čermák (Menc L.), Marvan, Čermák (Marvan), Slanina (Komůrka, Menc L.) - Čapek (Císař), Císař (Paščenko), Císař (Čapek), Mlejnek (Procházka).

Západ vs. Východ 2:4 (1:1)

Branky a nahrávky: Juroško (Ježek), Kastner (Ježek) - Čermák (Šmíd), Příhoda (Slanina), Čermák, Šmíd.

Jih vs. Sever 4:7 (2:2)

Branky a nahrávky: Čapek (Paščenko), Paščenko (Císař), Ondřej (Císař, Bušek), Cisař (Paščenko) - Novotný (Veselík), Rus (Kváš), Novotný (Veselík), Lipert (Mynařík), Novotný (Růžička), Mynařík (Lipert), Růžička (Novotný).

Konečné pořadí:

1. Východ 8 b. - 14: 8

2. Západ 6 b. - 14:6

3. Sever 3 b. - 9:13

4. Jih 0 b. - 10: 20

Nejlepší hráči týmů:

Východ - Jan Čermák

Zápas - Dan Kovářík

Sever - Petr Novotný

Jih - Pavel Císař

Soupisky:

Východ: Menc P. - Čapek Z., Šmíd, Stoklasa, Marvan, Příhoda, Hájek, Tesák, Menc L., Čermák, Slanina, Komůrka.

Západ: Fukárek - Mareš, Kůrka, Kovářík, Štulc, Juraško, Kadaně, Větrovec, Škarecký, Komanec, Kastner, Ježek.

Sever: Křemenák - Rus, Lipert, Kváš, Walter, Fiala, Mynařík, Růžička, Obdržálek, Novotný P., Veselík.

Jih: Průša - Ondřej, Janák, Mlejnek, Bušek, Paščenko, Čapek M., Císař, Procházka, Novotný D. Kazimír.

Fotogalerie: