2. liga

Ve druhé lize už není neporažený tým, bez bodů už je jen rezerva Elby DDM

Po čtyřech kolech již není ve druhé lize tým, který by byl neporažen. Naopak tam zůstává jeden mančaft, který stále čeká na premiérové body, a tím je rezerva extraligové Elby DDM. Na čele je trojlístek Kadaň, Dubí a Dandy.

HBC Coma Team vs. Panthers Kadaň 4:3 (0:0, 1:3, 3:0)

Čtvrté kolo svedlo dohromady dosud stoprocentní Kadaň a Comu, která na body čekala. Po bezbrankové první třetině se hostujícímu týmu podařilo odskočit do tříbrankového náskoku. Postupně se trefili Rác, Tumpach a Mašek. Naději vykřesal Comě krátce po třetí trefě Kadaně Aleš Macek. Bylo to asi silné povzbuzení, neboť třetí část opanoval loňský vítěz krajské ligy a otočil zápas ve svůj prospěch. Na obratu se dvěma trefami podílel Jan Trončinský a jeden gól vstřelil Topol. Coma Team tak poprvé získal v novém soutěžním ročníku tři body, kdežto Kadaň poprvé ztratila.

SHC Killers Litoměřice vs. Elba DDM Ústí n/L 4:3 (0:1, 4:1, 0:1)

Rezerva Elby DDM začala derby v Litoměřicích dobře, již v páté minutě využil přesilovku Tomáš Giesel. Druhé dějství ale patřilo domácím Killers. Po dvou brankách si připsal Smolík s Krejzou. Za Elbu DDM upravoval na průběžných 2:2 Jiří Tomáš. Před třetí částí byl stav 4:2 pro domácí, kteří ho i přes snížení ústeckého souboru udrželi. Třetí gól Elby DDM vsítil v devětatřicáté minutě Lukáš Polák.

HBC Dandy Malé Březno vs. HSÚ Berani Ústí n/L 5:1 (0:0, 2:1, 3:1)

Opakování semifinálové série z jarního play-off nabídl duel v Malém Březně. Domácí Dandy hostilo celek Beranů. Gólový účet otevřel v devatenácté minutě domácí Štrébl. Na jeho gól dokázal odpovědět Dvořák. Minutu před druhou pauzou vrátil Dandy vedení Kastner. V pětatřicáté minutě dostal domácí do dvoubrankového trháku Drenčko. Za minutu sice snížil Adámek, avšak Dandy si výhru vzít nenechalo. V čase 38:51 využil početní výhodu Vacek. Pojistkou byla druhá branka Zbyška Kastnera v závěru střetnutí. Dandy je tak v novém ročník v domácím prostředí stoprocentní.

HBC Ještěři Ústí n/L vs. SK Dubí 5:4 (0:1, 3:3, 2:0)

Ve dvanácté minutě se trefil Langthaler, a díky němu Dubí vyhrálo úvodní třetinu. V čase 17:56 sice zvýšil Koval, avšak radost trvala pouhých jedenadvacet sekund, než snížil Myškovský. Následně Bím a podruhé v zápase Myškovský poslali Ještěry do vedení. V posledních pěti minutách druhé části si vzal slovo Jejkal a dvěma góly vrátil vedení Dubí. Ještěrům se ale podařilo srovnat krok čtyři minuty po změně stran, trefil se Pechy. Rozhodující branka přišla v jedenačtyřicáté minutě z hole zkušeného Schwarzjirga, jenž využil početní výhodu a rozhodl o těsné výhře zelenočerného týmu.