Oblastní liga

Ještěři s Orlíkem jsou v Oblastní lize stále neporažení

Další kolo Oblastní ligy se odehrálo bez diváků, ale přineslo obrovské množství branek. Výborně si i nadále vedou týmy Ještěrů a Orlíku, kteří mají shodně z pěti zápasů pět výher. Tříbodové vítězství mohli slavit také Foreads. Pořadí v tabulce zůstává stejné jako po minulém kole.

HSÚ Foreads Ústí nad Labem vs. HSÚ SHC Warriors Chlumec 7:4 (0:2, 2:2, 5:0)

První třetinu začali výborně hosté, kteří se ve druhé minutě dostali do vedení, které ještě vteřinu před sirénou navýšili. V prostřední části se hra vyrovnala a k vidění bylo po dvou brankách na každé straně. Závěrečná část už byla jasně v režii domácích, kteří vstřelili hned pět branek a postupně se dostali do vedení, které udrželi až do konce zápasu. Tříbrankovým střelcem se stal Tomáš Fidler.

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem B vs. HSÚ Sharks Neštěmice 15:1 (6:0, 4:0, 5:1)

Neporaženým celkem zatím zůstávají první Ještěři, kteří si vyšlápli na Neštěmice. Už v první třetině se dostali do šesti brankového vedení, které postupně během zápasu navyšovali až na patnáct gólů. Za Sharks se jako jediný prosadil Miroslav Krumpl, který pouze esteticky upravil skóre na konečných 15:1. Na straně domácích zazářil Ondřej Čejka, který se hned čtyřikrát trefil do černého.

HbC Kings Teplice vs. HBC Orlík Ústí nad Labem 1:4 (0:0, 1:1, 0:3)

Neporažení zůstávají také hráči Orlíku, kteří slavili tříbodovou výhru i tentokrát. Na první branku hostů dokázaly Teplice ještě rychle odpovědět. Po necelých dvou minutách se podařilo srovnat Petru Voráčkovi. Byl to však jediný přesný zásah domácích. Hosté se naopak nastartovali a v závěrečné patnáctiminutovce vstřelili hned tři branky a došli si pro svoji pátou výhru.