Oblastní liga

Oblastní Liga už zná svého vítěze, kterým se stali Ještěři

Během celé soboty 26. června byly k vidění boje o medaile v Pekařově poháru. Tři týmy zabojovaly o pátou příčku a zbylé tři celky pak čekalo nejprve semifinále a následně zápasy o první a třetí místo. Do finále se probojovali Warriors a Ještěři, pohár pro vítěze nad své hlavy zvedl druhý jmenovaný.

O 5. místo

V souboji o pátou příčku se střetly hned tři týmy – Desperados, Sharks Neštěmice a Kings Teplice. Sharks odstartovali první zápas o umístění lépe, ale Desperados dvěma góly otočilo skóre, a nakonec dovedlo utkání do vítězného konce. Druhý zápas nabídl ještě větší podívanou a o vítězi rozhodla až samostatná střílení. Desperados dvakrát vedli, ale Kings Teplice v obou případech srovnali krok, a nakonec si připsali prémiový bod. Výhru si připsal i třetí tým, i tentokrát skončil zápas rozdílem jedné branky a šťastnější byli Sharks.

HSÚ HBC Desperados vs. HSÚ Sharks Neštěmice 2:1

HbC Kings Teplice vs. HSÚ HBC Desperados 3:2 ss

HSÚ Sharks Neštěmice vs. HbC Kings Teplice 6:5

Semifinále

V prvním zápase na sebe narazili Ještěři a Foreads a utkání mělo jasného vítěze. Ještěři vstřelili šest branek, navíc udrželi čisté konto a po výhře 6:0 postoupili zaslouženě do finále. Také ve druhém semifinálovém duelu vstřelil vítěz šest branek, Orlík bojoval, trefil se do černého třikrát, ale na Warriors to nestačilo.

HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem B vs. HSÚ Foreads Ústí nad Labem 6:0

HBC Orlík Ústí nad Labem vs. HSÚ SHC Warriors Chlumec 3:6

Finále a o 3. místo

Na závěrečné souboje si týmy musely chvíli počkat, protože se muselo odehrát utkání Extraligy. O bronzovou příčku si to rozdali od 17:00 Foreads a Orlík, výsledek poukazoval spíše na fotbalové utkání, protože diváci viděli pouze jednu branku. Tu vstřelil ve třinácté minutě Jan Nachmüller a v konečném součtu to nakonec byl gól vítězný. Ze třetího místa se tak mohli radovat Foreads. Ve finále už padaly góly více. Ještěři se poprvé radovali už v šesté vteřině, čímž naznačili, jak moc po prvenství tíhnou. Postupně se dostali do pětibrankového vedení, na které Warriors ještě zareagovali, ale Ještěři si náskok udrželi a mohli odstartovat oslavy.

HSÚ Foreads Ústí nad Labem vs. HBC Orlík Ústí nad Labem 1:0

HSÚ SHC Warriors Chlumec vs. HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem B 2:6

Konečné pořadí:

1. HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem B

2. HSÚ SHC Warriors Chlumec

3. HSÚ Foreads Ústí nad Labem

4. HBC Orlík Ústí nad Labem

5. HSÚ HBC Desperados

6. HSÚ Sharks Neštěmice

7. HbC Kings Teplice


Tabulka Oblastní liga - Čechy Sever
POŘ. TÝM Z SKÓRE B
-
HSÚ HBC Ještěři...
7 63:7 0
-
HBC Orlík Ústí...
7 45:16 0
-
HSÚ SHC Warriors...
7 28:26 0
-
HSÚ Foreads Ústí...
7 21:26 0
-
HbC Žízeň...
6 25:22 0
-
HSÚ HBC Desperados
6 21:31 0
-
HbC Kings Teplice
7 10:42 0
-
HSÚ Sharks...
7 8:51 0