Datum | Kolo | Soutěž | Domácí | Skóre | Hosté | G | A | B | TM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
26.05.2024 | Extraliga dorostu |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
3:1 |
TJ Blatná Datels
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
19.05.2024 | Extraliga dorostu |
TJ Blatná Datels
|
0:6 |
HBC Plzeň
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
12.05.2024 | Extraliga dorostu |
HBC Kladno
|
1:3 |
TJ Blatná Datels
|
0 | 0 | 0 | 2 | |
05.05.2024 | Extraliga dorostu |
TJ Blatná Datels
|
1:5 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 0 | 0 | 4 | |
04.05.2024 | 2. Liga - Čechy Jih |
TJ Blatná Datels B
|
1:12 |
HC ŠD Písek
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
28.04.2024 | Extraliga dorostu |
HBC Prachatice
|
3:4 |
TJ Blatná Datels
|
2 | 0 | 2 | 4 | |
21.04.2024 | Extraliga dorostu |
TJ Blatná Datels
|
9:4 |
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
|
1 | 2 | 3 | 0 | |
14.04.2024 | Extraliga dorostu |
HBC Plzeň
|
9:2 |
TJ Blatná Datels
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
07.04.2024 | Extraliga dorostu |
TJ Blatná Datels
|
2:4 |
SK Kelti 2008
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
06.04.2024 | 2. Liga - Čechy Jih |
TJ Blatná Datels B
|
12:4 |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice B
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
01.04.2024 | Extraliga dorostu |
TJ Blatná Datels
|
3:4 |
HbC Zliv
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
31.03.2024 | Extraliga dorostu |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
4:1 |
TJ Blatná Datels
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
17.03.2024 | Extraliga dorostu |
TJ Blatná Datels
|
6:1 |
SK Suchdol nad Lužnicí
|
0 | 1 | 1 | 0 | |
10.03.2024 | Extraliga dorostu |
TJ Tatran Třemošná
|
2:4 |
TJ Blatná Datels
|
0 | 1 | 1 | 2 | |
25.02.2024 | Extraliga dorostu |
HBC Kladno
|
9:2 |
TJ Blatná Datels
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
27.01.2024 | Dobřanský Pohár 2024 |
SHC Belpa 1107
|
0:3 |
TJ Blatná Datels
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
27.01.2024 | Dobřanský Pohár 2024 |
TJ Blatná Datels
|
3:2 |
Česko - Ženy
|
0 | 0 | 0 | 2 | |
27.01.2024 | Dobřanský Pohár 2024 |
TJ Tatran Třemošná
|
1:6 |
TJ Blatná Datels
|
0 | 0 | 0 | 2 | |
27.01.2024 | Dobřanský Pohár 2024 |
TJ Blatná Datels
|
0:2 |
TJ Snack Dobřany
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
19.11.2023 | Extraliga dorostu |
TJ Blatná Datels
|
9:2 |
HBC Prachatice
|
0 | 1 | 1 | 2 | |
12.11.2023 | Extraliga dorostu |
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
|
6:9 |
TJ Blatná Datels
|
0 | 1 | 1 | 6 | |
10.11.2023 | Extraliga dorostu |
SK Kelti 2008
|
16:1 |
TJ Blatná Datels
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
05.11.2023 | Extraliga dorostu |
TJ Blatná Datels
|
0:4 |
HBC Plzeň
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
22.10.2023 | Extraliga dorostu |
TJ Blatná Datels
|
3:7 |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
14.10.2023 | 2. Liga - Čechy Jih |
TJ Blatná Datels B
|
4:5p |
SK Suchdol nad Lužnicí B
|
0 | 1 | 1 | 0 | |
08.10.2023 | Extraliga dorostu |
SK Suchdol nad Lužnicí
|
2:4 |
TJ Blatná Datels
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
07.10.2023 | Český Pohár |
HBC Plzeň-Litice
|
4:3sn |
TJ Blatná Datels
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
01.10.2023 | Extraliga dorostu |
TJ Blatná Datels
|
10:0 |
TJ Tatran Třemošná
|
0 | 1 | 1 | 0 | |
24.09.2023 | Extraliga dorostu |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
6:2 |
TJ Blatná Datels
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
23.09.2023 | 2. Liga - Čechy Jih |
TJ Blatná Datels B
|
3:2 |
HBC Prachatice B
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
17.09.2023 | Extraliga dorostu |
TJ Blatná Datels
|
0:8 |
HBC Kladno
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
10.09.2023 | Extraliga dorostu |
HbC Zliv
|
1:7 |
TJ Blatná Datels
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
02.09.2023 | 2. Liga - Čechy Jih |
TJ Sokol Planá nad Lužnicí
|
5:4 |
TJ Blatná Datels B
|
0 | 0 | 0 | 2 |
Sezóna 2023-2024 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Český Pohár - Play-Off | TJ Blatná Datels | obránce | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2. Liga - Čechy Jih - Play-Off | TJ Blatná Datels B | obránce | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Dobřanský Pohár 2024 - Základní část | TJ Blatná Datels | obránce | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Extraliga dorostu - Nadstavba - Skupina A - Západ | TJ Blatná Datels | obránce | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 |
2. Liga - Čechy Jih - Základní část | TJ Blatná Datels B | obránce | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 |
Extraliga dorostu - Základní část - Divize Západ | TJ Blatná Datels | obránce | 19 | 3 | 7 | 10 | 1 | 0 | 14 |
Sezóna 2022-2023 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Turnaj dorostu - Pražský míček 2023 - Play-Off | TJ Blatná Datels | obránce | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Turnaj dorostu - Pražský míček 2023 - Skupina A | TJ Blatná Datels | obránce | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Extraliga dorostu - Základní část - Divize Západ | TJ Blatná Datels | obránce | 16 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 10 |
Sezóna 2021-2022 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ - Základní část | TJ Blatná Datels | obránce | 19 | 3 | 7 | 10 | 1 | 0 | 8 |
Sezóna 2020-2021 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Letní pohár mladších žáků - Čechy Jih - Základní část | TJ Blatná DATELS | obránce | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Přebor mladších žáků - Čechy Jih + Západ - Základní část | TJ Blatná Datels | obránce | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ - Základní část | TJ Blatná Datels | útočník | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 |
Sezóna 2019-2020 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Přebor mladších žáků - Čechy Jih + Západ - Základní část | TJ Blatná Datels | útočník | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Sezóna 2018-2019 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Přebor mladších žáků - Čechy Jih + Západ - Základní část | TJ Blatná Datels | útočník/obránce | 15 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 |
Sezóna 2017-2018 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Přebor přípravek - Čechy Jih - Základní část | TJ Blatná Datels | útočník/obránce | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |