Oblastní Liga
ne 28. 03. 2010
17:00
č.z.: 91089
Místo: Pardubice-Polabiny
HBC Alfa Pardubice C
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 28. 03. 2010
17:00
č.z.: 91090
Místo: Heřmanův Městec
Ježci Heřmanův Městec C
HC Olympia Hradec Králové
ne 28. 03. 2010
14:00
č.z.: 91087
Místo: Pardubice-Svítkov
HBC Fire horses Živanice
HBC Medvědi Pardubice
ne 21. 03. 2010
18:30
č.z.: 91082
Místo: Pardubice-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
Ježci Heřmanův Městec C
ne 21. 03. 2010
17:00
č.z.: 91084
Místo: Pardubice-Svítkov
HBC Medvědi Pardubice
HBC Jokerit Chrudim
ne 21. 03. 2010
16:30
č.z.: 91085
Místo: Pardubice-Polabiny
HBC Roneka Pardubice
HBC Fire horses Živanice
ne 14. 03. 2010
15:00
č.z.: 91080
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 14. 03. 2010
12:00
č.z.: 91078
Místo: Pardubice-Polabiny
HBC Alfa Pardubice C
HBC Medvědi Pardubice
ne 14. 03. 2010
10:00
č.z.: 91077
Místo: Pardubice-Polabiny
HBC Jokerit Chrudim
HBC Roneka Pardubice
so 13. 03. 2010
17:00
č.z.: 91074
Místo: Pardubice-Polabiny
HBC Roneka Pardubice
HBC Alfa Pardubice C
so 13. 03. 2010
14:00
č.z.: 91075
Místo: Pardubice-Svítkov
HBC Fire horses Živanice
HBC Jokerit Chrudim
so 13. 03. 2010
12:00
č.z.: 91073
Místo: Pardubice-Svítkov
HBC Medvědi Pardubice
Ježci Heřmanův Městec C
so 13. 03. 2010
10:00
č.z.: 91072
Místo: Pardubice-Svítkov
NC Svítkovice
HC Olympia Hradec Králové
ne 07. 03. 2010
16:00
č.z.: 91070
Místo: Pardubice-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
NC Svítkovice
ne 07. 03. 2010
15:00
č.z.: 91068
Místo: Heřmanův Městec
Ježci Heřmanův Městec C
HBC Roneka Pardubice
ne 07. 03. 2010
14:00
č.z.: 91067
Místo: Pardubice-Polabiny
HBC Alfa Pardubice C
HBC Fire horses Živanice
ne 07. 03. 2010
14:00
č.z.: 91069
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
HBC Medvědi Pardubice
ne 22. 11. 2009
17:00
č.z.: 91064
Místo: Pardubice-Svítkov
HBC Fire horses Živanice
Ježci Heřmanův Městec C
ne 22. 11. 2009
15:00
č.z.: 91062
Místo: Pardubice-Svítkov
HBC Medvědi Pardubice
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 22. 11. 2009
12:00
č.z.: 91065
Místo: Pardubice-Polabiny
HBC Jokerit Chrudim
HBC Alfa Pardubice C
ne 22. 11. 2009
10:00
č.z.: 91063
Místo: Pardubice-Polabiny
HBC Roneka Pardubice
HC Olympia Hradec Králové
ne 15. 11. 2009
18:30
č.z.: 91059
Místo: Pardubice-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Roneka Pardubice
ne 15. 11. 2009
17:00
č.z.: 91057
Místo: Heřmanův Městec
Ježci Heřmanův Městec C
HBC Jokerit Chrudim
ne 15. 11. 2009
14:00
č.z.: 91058
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
HBC Fire horses Živanice
ne 08. 11. 2009
17:00
č.z.: 91053
Místo: Pardubice-Svítkov
HBC Fire horses Živanice
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 08. 11. 2009
14:00
č.z.: 91055
Místo: Pardubice-Polabiny
HBC Alfa Pardubice C
Ježci Heřmanův Městec C
ne 08. 11. 2009
12:00
č.z.: 91054
Místo: Pardubice-Polabiny
HBC Jokerit Chrudim
HC Olympia Hradec Králové
so 07. 11. 2009
17:00
č.z.: 91048
Místo: Pardubice-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Jokerit Chrudim
so 07. 11. 2009
17:00
č.z.: 91050
Místo: Pardubice-Svítkov
HBC Medvědi Pardubice
HBC Roneka Pardubice
so 07. 11. 2009
15:00
č.z.: 91049
Místo: Pardubice-Svítkov
NC Svítkovice
HBC Fire horses Živanice
so 07. 11. 2009
09:00
č.z.: 91047
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
HBC Alfa Pardubice C
ne 25. 10. 2009
15:00
č.z.: 91044
Místo: Pardubice-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Alfa Pardubice C
ne 25. 10. 2009
14:00
č.z.: 91045
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
Ježci Heřmanův Městec C
ne 25. 10. 2009
10:00
č.z.: 91042
Místo: Pardubice-Svítkov
HBC Medvědi Pardubice
HBC Fire horses Živanice
ne 18. 10. 2009
17:00
č.z.: 91037
Místo: Heřmanův Městec
Ježci Heřmanův Městec C
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 18. 10. 2009
15:00
č.z.: 91040
Místo: Pardubice-Svítkov
HBC Fire horses Živanice
HBC Roneka Pardubice
ne 18. 10. 2009
12:00
č.z.: 91039
Místo: Pardubice-Polabiny
HBC Jokerit Chrudim
HBC Medvědi Pardubice
ne 11. 10. 2009
17:00
č.z.: 91035
Místo: Pardubice-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HC Olympia Hradec Králové
ne 11. 10. 2009
11:00
č.z.: 91032
Místo: Pardubice-Polabiny
HBC Roneka Pardubice
HBC Jokerit Chrudim
ne 11. 10. 2009
11:00
č.z.: 91033
Místo: Pardubice-Svítkov
HBC Medvědi Pardubice
HBC Alfa Pardubice C
ne 04. 10. 2009
17:00
č.z.: 91030
Místo: Pardubice-Polabiny
HBC Jokerit Chrudim
HBC Fire horses Živanice
ne 04. 10. 2009
15:00
č.z.: 91029
Místo: Pardubice-Polabiny
HBC Alfa Pardubice C
HBC Roneka Pardubice
ne 04. 10. 2009
11:00
č.z.: 91028
Místo: Heřmanův Městec
Ježci Heřmanův Městec C
HBC Medvědi Pardubice
so 03. 10. 2009
14:00
č.z.: 91025
Místo: Pardubice-Svítkov
NC Svítkovice
SK HBC Splašené Hole Pardubice
so 03. 10. 2009
12:00
č.z.: 91024
Místo: Pardubice-Svítkov
HBC Medvědi Pardubice
HC Olympia Hradec Králové
so 03. 10. 2009
11:00
č.z.: 91023
Místo: Pardubice-Polabiny
HBC Roneka Pardubice
Ježci Heřmanův Městec C
so 03. 10. 2009
10:00
č.z.: 91022
Místo: Pardubice-Svítkov
HBC Fire horses Živanice
HBC Alfa Pardubice C
ne 20. 09. 2009
17:00
č.z.: 91020
Místo: Pardubice-Polabiny
HBC Alfa Pardubice C
HBC Jokerit Chrudim
ne 20. 09. 2009
14:00
č.z.: 91019
Místo: Heřmanův Městec
Ježci Heřmanův Městec C
HBC Fire horses Živanice
ne 20. 09. 2009
13:00
č.z.: 91018
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
HBC Roneka Pardubice
ne 20. 09. 2009
11:00
č.z.: 91017
Místo: Pardubice-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Medvědi Pardubice
so 19. 09. 2009
14:00
č.z.: 91013
Místo: Pardubice-Svítkov
HBC Fire horses Živanice
HC Olympia Hradec Králové
so 19. 09. 2009
11:00
č.z.: 91012
Místo: Pardubice-Polabiny
HBC Jokerit Chrudim
Ježci Heřmanův Městec C
so 19. 09. 2009
09:00
č.z.: 91014
Místo: Pardubice-Polabiny
HBC Roneka Pardubice
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 13. 09. 2009
14:00
č.z.: 91008
Místo: Pardubice-Polabiny
SK HBC Splašené Hole Pardubice
HBC Fire horses Živanice
ne 13. 09. 2009
14:00
č.z.: 91009
Místo: Hradec Králové
HC Olympia Hradec Králové
HBC Jokerit Chrudim
ne 13. 09. 2009
10:00
č.z.: 91010
Místo: Heřmanův Městec
Ježci Heřmanův Městec C
HBC Alfa Pardubice C
ne 06. 09. 2009
16:00
č.z.: 91005
Místo: Pardubice-Polabiny
HBC Roneka Pardubice
HBC Medvědi Pardubice
ne 06. 09. 2009
14:00
č.z.: 91004
Místo: Pardubice-Svítkov
HBC Fire horses Živanice
NC Svítkovice
ne 06. 09. 2009
11:00
č.z.: 91003
Místo: Pardubice-Polabiny
HBC Jokerit Chrudim
SK HBC Splašené Hole Pardubice
ne 06. 09. 2009
09:00
č.z.: 91002
Místo: Pardubice-Polabiny
HBC Alfa Pardubice C
HC Olympia Hradec Králové