Přesunout na hlavní obsah
Přesunout na navigaci
Presunout na hlavný obsah
Presunout na navigaci
REGIONY
RSHb Čechy Jih
RSHb Čechy Sever
RSHb Čechy Střed
RSHb Čechy Východ
RSHb Čechy Západ
RSHb Morava Jih
RSHb Morava Sever
hokejbal.cz
CMSHb.CZ
facebook
instagram
rajce
Liberec 2023
Poháry
2. Liga
Regionální liga
Oblastní Liga
2. Liga
Regionální liga
Oblastní liga
Mládež
Liga starších žáků
Přebor mladších žáků
Přebor přípravek
Přebor minipřípravek
Centrum statistik
Staň se součástí
Nábor mládeže
Nový klub
Nový hráč
Jak se stát trenérem
Jak se stát rozhodčím
Média
Články
Fotogalerie
Dokumenty
Kontakt
Regionální svaz
Ligová komise
Komise rozhodčích
Disciplinární komise
Komise mládeže a metodiky
Redakce
hokejbal.cz
cmshb.cz
REGIONY
RSHb Čechy Jih
RSHb Čechy Sever
RSHb Čechy Střed
RSHb Čechy Východ
RSHb Čechy Západ
RSHb Morava Jih
RSHb Morava Sever
2. Liga
BER
0
LTM
0
04. 05.
09:30
Karta zápasu
DAN
0
JES
0
04. 05.
11:15
Karta zápasu
LTM
0
BER
0
05. 05.
10:00
Karta zápasu
JES
0
DAN
0
05. 05.
18:30
Karta zápasu
BER
0
LTM
0
08. 05.
09:30
Karta zápasu
DAN
0
JES
0
08. 05.
17:00
Karta zápasu
Oblastní liga
WOL
0
DUB
0
04. 05.
10:30
Karta zápasu
VET
0
ORL
0
04. 05.
11:30
Karta zápasu
B&W
0
FOR
0
04. 05.
15:30
Karta zápasu
ORL
0
VET
0
05. 05.
08:30
Karta zápasu
DUB
0
WOL
0
05. 05.
12:45
Karta zápasu
FOR
0
B&W
0
05. 05.
16:45
Karta zápasu
B&W
0
FOR
0
08. 05.
10:30
Karta zápasu
WOL
0
DUB
0
08. 05.
10:30
Karta zápasu
VET
0
ORL
0
08. 05.
14:00
Karta zápasu
Liga starších žáků
TMB
0
KEA
0
04. 05.
10:00
Karta zápasu
HOS
0
REB
0
04. 05.
13:30
Karta zápasu
WOL
0
KEB
0
04. 05.
16:00
Karta zápasu
KLA
0
UNL
0
04. 05.
17:00
Karta zápasu
Oblastní Liga
přehled
zápasy
týmy
statistiky
Sezóna
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
Soutěž
OHbL SEVEROZÁPAD 2009-2010
Fáze soutěže
OHbL SEVEROZÁPAD 2009-2010 - Sever - základní část
OHbL SEVEROZÁPAD 2009-2010 - Západ - základní část
OHbL SEVEROZÁPAD - Sever - play-off 2010
OHbL SEVEROZÁPAD - Západ - play-off 2010
Elba Franklin Ústí nad Labem B
HBC Bazzy Děčín
HBC Kapitán Jirkov
HbC Rondo Teplice
HBC Siad Bulldogs Bílina
HC Nordics Most
HSÚ ST Koliba Ústí nad Labem
TJ Baník Meziboří