HBC Black&White Děčín

Útočníci

Jan Bartl
20. 03. 1985
Martin Bilský
29. 12. 1987
Pavel Blažek
14. 03. 1981
Michal Čekan
20. 11. 1978
Roman Fišer
02. 03. 1990
Samuel Hampl
13. 03. 2002
Jakub Hladiš
12. 04. 1988
Jakub Hora
20. 03. 1987
Petr Hospůdka
22. 02. 1988
Michal Huk
01. 02. 1988
Petr Huk
13. 02. 1978
Marek Klement
06. 01. 1996
Radek Kužel
26. 04. 1997
Matěj Ludvík
30. 05. 1997
Jan Novák
27. 09. 1988
Michal Novák
08. 07. 1993
Martin Petrlík
08. 09. 2002
Karel Pilař
06. 01. 1990
Pavel Podracký
11. 11. 1985
Lukáš Polák
23. 09. 1995
Michal Rousek
03. 08. 1984
David Rubeš
14. 02. 1994
Tomáš Rubeš
18. 04. 1989
Luboš Ryvola
16. 06. 1984
Tomáš Sitár
10. 01. 2001
Pavel Tafi
14. 03. 1977
Michal Tomsa
03. 05. 1982
Martin Trnka
10. 05. 1996
Lukáš Veselý
11. 08. 1987
Vilém Vilikus
11. 02. 1994
Vratislav Zíval
11. 05. 1984
Trenér: Petr Huk (602118095 )
Vedoucí: Petr Huk (602118095 )