Kadaň si ve 2. Lize připsala první tříbodovou výhru, Dragons neinkasovali

Ani 2. Liga nebyla bohatá na zápasy, přinesla pouze dva. V tom prvním se blýskli Dragons, kteří si došli pro jasnou výhru 9:0. I přes vysokou porážku však Litoměřice udržely první místo v tabulce. Kadaň zvítězila hlavně díky dobré první třetině, ve které si vypracovala dostatečný náskok.

SHC Killers Litoměřice vs. SC Dragons Ústí nad Labem 0:9 (0:0, 0:5, 0:4)

V první třetině zápasu mezi Litoměřicemi a Dragons diváci branky neviděli. Ty totiž začaly padat až v prostřední části, a to pouze z holí hostů. Ti si ve druhé patnáctiminutovce vytvořili hned pětibrankový náskok, ve kterém ale ani nadále nepolevovali. V závěru přidali další čtyři góly a dokráčeli si pro jasnou výhru 0:9. Hlavním strůjcem úspěchu byl Jan Grosse a Jakub Loukota, oba si zapsali čtyři body.

Panthers Kadaň vs. HBC Dandy Malé Březno 5:3 (3:1, 2:1, 0:1)

První gól vstřelila Kadaň už ve druhé minutě, kdy se prosadil Ondřej Armstark. Za Dandy srovnal Jakub Varga, ale dvěma góly Josefa Ráce šli domácí opět do vedení. Dandy ztrátu snížilo, ale další dvě branky z holí domácích znamenaly jejich opětovné navýšení vedení. Svůj třetí zásah přidali hosté až v poslední minutě, kdy už bylo na zdramatizování zápasu pozdě.