Finále 2. Ligy je vyrovnané, Berani srovnali po prvním prohraném zápase s Dragons krok

První zápas ovládli hráči Dragons, kteří se už v první minutě prosadili třikrát. Berani sice snížili, ale Dragons dali další čtyři góly a výhru si pohlídali. Druhé utkání již bylo o dost vyrovnanější. Berani šli třikrát do vedení, ale Dragons vždy srovnali. Berani nakonec zvítězili až v prodloužení.

SC Dragons Ústí nad Labem vs. HSÚ Berani Ústí nad Labem 8:4 (4:0, 2:2, 2:2)

Dragons předvedli vstup do zápasu jako z říše snů. První branku vstřelili domácí ve dvacáté třetí vteřině, o patnáct vteřin později se prosadil další hráč domácích, ale ani to nebylo v první minutě vše. Do černého se trefil také Jakub Loukota a domácí šli už do tříbrankového vedení. Dragons v první třetině využili ještě přesilovou hru a jasně ji ovládli. Berani byli po zbytek zápasu stále pozadu. I když se prosadili čtyřikrát, náskok domácích byl již natolik vysoký, že si výhru nenechali vzít.

SC Dragons Ústí nad Labem vs. HSÚ Berani Ústí nad Labem 3:4pp (1:1, 1:1, 1:1 : 0:1)

Ve druhém zápase byli stále o krok před svým soupeřem Berani. Poprvé šli do vedení v šesté minutě, ale Dragons v prvním dějství díky využité přesilové hře vyrovnali. Také hosté proměnili ve druhé třetině početní výhodu, ale i tentokrát Dragons vyrovnali. Také závěrečná patnáctiminutovka přinesla po jedné brance na každé straně a zápas musel jít do prodloužení. I v tomto případě se jako první prosadili Berani, a tato branka už jim stačila k vítězství.

SC Dragons Ústí nad Labem vs. HSÚ Berani Ústí nad Labem stav série 1:1