2. liga

Litoměřice ve 2. Lize srovnaly, ale Berani rozhodli třemi góly v závěru

Berani se ujali nad Litoměřicemi dvoubrankového vedení, které ale dokázali Killers smazat. Další branku už ale nepřidali, Berani se naopak prosadili ještě třikrát a nedovolili v závěru žádné zaváhání. O body se nemusela strachovat ani Elba DDM B, která se představila proti Dragons.

HSÚ Berani Ústí nad Labem vs. SHC Killers Litoměřice 5:2 (2:1, 0:1, 3:0)

Jako první se za Berany prosadil už po čtyřiceti čtyřech vteřinách Martin Patzelt. Domácí se dostali v první třetině do dvoubrankového náskoku, ale Litoměřice potrestaly v závěru první části zaváhání domácích a snížily při vlastním oslabení. Hosté vstoupili lépe do prostřední části, ve které se jim podařilo srovnat, ale Berani se předvedli v závěrečné patnáctiminutovce. V té totiž přidali další tři zásahy a rozhodli o svém vítězství 5:2.

SC Dragons Ústí nad Labem vs. Elba DDM Ústí nad Labem B 0:3 (0:0, 0:1, 0:2)

Bez inkasovaného gólu odehrála svůj zápas Elba DDM B. V první utkání nového ročníku narazila na Dragons, kteří nenašli recept na hostujícího Martina Koudelku. Sedm statečných z Dragons se sice pralo se soupeřem statečně, ale síly ubývaly. Po bezbrankové první třetině se poprvé do vedení dostali hosté v prostřední části. V závěrečné třetině přidali další dva góly a vytěžili tři body za výhru 0:3.

Tabulka 2. Liga - Čechy Sever
POŘ. TÝM Z SKÓRE B
1.
HSÚ Berani Ústí...
3 12:4 9
2.
SK Dubí
2 12:0 6
3.
HBC Dandy Malé...
2 9:3 3
4.
Panthers Kadaň
1 6:2 3
5.
Elba DDM Ústí nad...
3 4:11 3
6.
SHC Killers...
3 4:17 0
7.
SC Dragons Ústí...
2 1:11 0