Zprávy RSHb

Galavečer hokejbalu je za dveřmi!

Ve středu 21. června 2023 od 18:00 se v budově Domu dětí a mládeže v Ústí nad Labem uskuteční první ročník galavečeru hokejbalu k příležitosti předávání cen za uplynulou sezónu.

Součástí galavečera bude také představení nově vzniklé síně slávy Regionálního svazu a uvedení prvních členů a také jedné novinky, která již měla být představena v minulých letech, díky covidu ale přijde na řadu až nyní.

S myšlenkou udílení cen touto formou přišel předseda regionální svaz Milan Jelen a sám k tomu říká: „Prvotní myšlenka byla taková, že jsme chtěli nějakou formou uctít nebo poděkovat hráčům, funkcionářům z let minulých, kteří se zasloužili o rozvoj hokejbalu a jeho komunity. Proto byla založena síň slávy a každý rok do ní uvedeme nové členy. Na toto jsme pak navázali s předáváním cen po odehrané sezóně, čímž zase naše soutěže posouváme o stupínek výše, hlavně ve směru PR. Snad se naše akce stane vzorem pro ČMSHb a ostatní regiony.

Po předání všech cen se všichni zúčastnění můžou těšit na připravený raut, při kterém mezi sebou jistě proberou několik hokejbalových témat. Pozváni budou všichni ocenění hráči a také týmy, akce se můžou samozřejmě zúčastnit další členové z hokejbalového prostředí, čímž jsou tímto srdečně zváni.