Brankové hody 2. Ligy ovládly celky Dubí a Litoměřic, dva zápasy odloženy

O posledním listopadovém víkendu se odehrála pouze dvojice zápasů. Dubí těsně porazilo Ještěry a Elba DDM ztratila dobře rozehraný zápas s Litoměřicemi. Utkání Kadaň – Coma a Berani – Dandy byla odložena.

SK Dubí vs. HBC Ještěři Ústí n/L 7:6 (5:2, 2:2, 0:2)

Ve třetí minutě otevřel utkání domácí Grosse. Na počátku šesté minuty na něj navázal Jejkal. V čase 7:00 snížil hostující Pechy. Jenže radost trvala pouze 16 sekund. To se podruhé v zápase prosadil Jejkal. Půl minuty po něm navýšil dubské vedení Kváš. Devátá minuta přinesla pátou branku domácích, trefil se Fiedler. Do první přestávky ještě zkorigoval stav zápasu Rechtorik. Po změně stran snížil ještěří útočník Myškovský a v polovině druhého dějství využil přesilovku kapitán Kučera a rázem to bylo pouze o gól. Vyrovnat se ale zelenočernému souboru nepovedlo, neboť Kváš s Grossem ještě během druhé třetiny vrátili Dubí bezpečný náskok. Ten se sice opět smrskl po brankách Kučery a Jelena zkraje poslední třetiny, avšak více již tento bohatý zápas nenabídl.

Elba DDM Ústí n/L B vs. SHC Killers Litoměřice 5:8 (4:3, 0:4, 1:1)

Druhá minuta přinesla úvodní gól, trefil se hostující Smolík. Po něm dvakrát přesně zamířil Michajličenko a bylo to 2:1 pro Elbu DDM. V desáté minutě srovnal krok Zimanzl, avšak Michajličenko byl při chuti a ve třinácté minutě zkompletoval hattrick. Pouhých dvacet sekund po něm navýšil vedení Elby DDM Giesel. V samotném závěru přišlo snížení při vlastním oslabení z hokejky Smolíka. Druhá perioda patřila jednoznačně hostům z Litoměřic. Nejprve srovnal Smolík a připsal si třetí trefu v utkání. Minutu po něm otočil vývoj svou trefou Haken. Čtyřiadvacátá respektive sedmadvacátá minuta přinesla branky Stibala s Hubeným a Killers vedli 7:4. Na počátku třetí části snížil elbácký Haas, avšak tečku za zápasem udělal druhý gól Stibala v jedenačtyřicáté minutě.