Oblastní liga

Teplice v Oblastní lize dvakrát vedly, brankář Foreads udržel čisté konto

Teplice se ujaly ve druhé třetině dvakrát vedení, ale v obou případech Dubí vyrovnalo, a nakonec slavilo jasnou výhru. Neštěmicím se nepovedlo najít recept na brankáře hostů, kterého tak ani jednou nepřekonaly. Střelecky se naopak dařilo Orlíku, který se zastavil těsně před desítkou.

Elba DDM Ústí nad Labem C vs. HBC Orlík Ústí nad Labem 1:9 (0:1, 0:3, 1:5)

Úvodní třetina mezi Elbou DDM C a Orlíkem byla velmi vyrovnaná. Prvního gólu se necelé tři minuty před koncem dočkali hosté, za které se prosadil Lukáš Nagy. Ve druhé patnáctiminutovce již měli hráči Orlíku větší převahu a dostali se do čtyřbrankového vedení. Ani za tohoto stavu se domácí nechtěli vzdát a třicet vteřin po začátku závěrečné části se do černého trefil Adam Pauček. To ale bylo ze strany domácích vše. Orlík naopak ještě přidal, vstřelil dalších pět gólů a došel si pro hladké vítězství.

SK Dubí B vs. HbC Kings Teplice 7:3 (1:0, 4:3, 2:0)

Deset branek přinesl také druhý zápas, ve kterém se střetlo Dubí s Teplicemi. Dubí se v první části dostalo do vedení, které ale zkraje druhé třetiny Teplice rychle smazaly. Domácí v přesilové hře vyrovnali, ale početní výhodu využili i hosté a opět se dostali o krok před svého soupeře. Ani toto vedení ale Teplice neudržely dlouho. Dubí už svého soupeře ke slovu nepustilo, ve zbývajícím čase dalo dalších pět gólů, a nakonec uhájilo vysokou výhru.

HSÚ Sharks Neštěmice vs. HSÚ Foreads Ústí nad Labem 0:4 (0:0, 0:3, 0:1)

První třetina zápasu ještě branku nepřinesla, ale ve druhé části se jí už diváci dočkali. Nejprve se prosadil Pavel Štefec, na kterého navázal dvěma přesnými zásahy Lukáš Gottfried. Neštěmice tak vstupovaly do závěrečné části s tříbrankovou ztrátou. Hostujícího brankáře Markušovského se jim ale nepodařilo překonat ani tentokrát. Oproti tomu Foreads využili přesilovou hru a stanovili skóre na konečných 0:4.