Oblastní liga

Dubí B v Oblastní Lize nedovolilo zdramatizování utkání

Jediný zápas Oblastní Ligy vyhrálo Dubí nad Elbou DDM C 7:3. Už v první třetině se ujalo dvoubrankového vedení, které Ústí muselo dotahovat. Vyrovnat se hostům povedlo v první minutě třetí části a vypadalo to, že závěr bude ještě napínavý. Dubí ale přidalo další čtyři góly a radovalo se z vítězství.

SK Dubí B vs. Elba DDM Ústí nad Labem C 7:3 (2:0, 1:2, 4:1)

Střelecky bylo utkání mezi týmem Dubí B a Elbou DDM C vyrovnané, ale zaměřit se dařilo lépe domácím. Ti se poprvé prosadili ve třetí minutě a brzy přidali hned druhou branku. Elba DDM využila v prostřední části přesilovou hru, ale netrvalo to dlouho a domácí si vzali vedení zpátky. Prostřední část se však lépe podařila hostům, kteří se trefili podruhé do černého a opět se přiblížili na jednobrankovou ztrátu. Do poslední patnáctiminutovky hráči Elby DDM doslova vlétli a už po osmatřiceti vteřinách se radoval z vyrovnávacího gólu Tomáš Giesel. Radost hostům ani tentokrát dlouho nevydržela. O další přesné zásahy se totiž postarali už jen domácí. Ti přidali další čtyři góly a pohlídali si vítězství. Třemi góly k výhře přispěl Petr Fiala.