Oblastní liga

Kings vyhráli v Oblastní Lize až po samostatných stříleních, Litoměřice otočily zápas

Teplice zvládly smazat tříbrankovou ztrátu, a nakonec se radovali ze dvou bodů po samostatných stříleních. Ztrácely také Litoměřice, které ovládly třemi góly závěrečnou třetinu a slavily výhru. Bez zaváhání odehrála svůj zápas Elba DDM C.

HbC Kings Teplice vs. HSÚ Foreads Ústí nad Labem 6:5ss (0:3, 3:0, 2:2)

Foreads sice vyslali na brankáře domácích více střel, ale ani to jim vítězství nepřineslo. První třetinu zvládli hosté na jedničku. Už ve třinácté minutě se ujali tříbrankového vedení a vypadalo to, že budou mít zápas ve svých rukou. Druhá patnáctiminutovka ale naopak patřila domácím. Tentokrát to byli oni, kdo se trefil třikrát do černého a do poslední části se šlo od nuly. Teplice otočily vývoj zápasu a poprvé se dostaly do vedení, které bylo dokonce dvoubrankové. Hráči Foreads se však nenechali zaskočit, a i jim se povedlo srovnat. Utkání tak nakonec musela rozhodnout až samostatná střílení, ve kterých ukázal svou šikovnost Alexandr Papík, který získal prémiový bod pro svůj celek.

HBC Orlík Ústí nad Labem vs. SHC Killers Litoměřice B 5:7 (1:2, 4:2, 0:3)

V první třetině šly Litoměřice do dvoubrankového vedení, které se povedlo domácím do první sirény ještě snížit. Ve druhé třetině se Orlík dostal do vedení, které ale neudržel dlouho. Dvakrát se povedlo Litoměřicím srovnat, ale nakonec přeci jen šli do poslední části s jednobrankovým náskokem domácí. Závěr už ale patřil hostům. Ti rozvlnili síť domácích třikrát a zvrátili zápas ve svůj prospěch. K vítězství přispěl nejvíce čtyřmi góly Michal Hubený.

Elba DDM Ústí nad Labem C vs. HSÚ Sharks Neštěmice 9:1 (1:0, 4:1, 4:0)

Poslední utkání bylo představením Elby DDM C, která hostila Neštěmice. Po první třetině sece vedli domácí pouze 1:0 a Neštěmicím se povedlo v devatenácté minutě ztrátu dohnat, ale pak už Ústí svého soupeře k ničemu nepustilo. Čtyři góly ve druhé a následně i třetí patnáctiminutovce znamenaly jasnou výhru domácích, kteří se těsně zastavili před desítkou.