Oblastní liga

Litoměřice B se ujaly ve finále Oblastní ligy dvouzápasového vedení

V prvním zápase se dokázalo Dubí dostat do dvoubrankového vedení, ale Litoměřice zápas otočily ve svůj prospěch, a nakonec zvítězily gólem z poslední minuty. Druhý zápas měl opačný průběh, byli to tentokrát domácí, kteří vstřelili dva góly a zápas i tentokrát zvládli dovést do vítězného konce.

SHC Killers Litoměřice B vs. SK Dubí B 4:3 (0:2, 2:0, 2:1)

První zápas odstartovalo na jedničku Dubí, které se ujalo vedení ve druhé minutě při přesilové hře. Náskok hosté ještě v první části navýšili, když využili druhou početní výhodu. Pak se ale slova ujaly Litoměřice, které srovnaly v prostřední třetině krok a v závěrečné patnáctiminutovce šly poprvé do vedení. Třetím gólem v přesilové hře hosté srovnali a tři minuty před závěrečnou sirénou byl stav 3:3. Už to vypadalo, že základní hrací doba nerozhodne, ale za Litoměřice se pouhých devatenáct vteřin před koncem do černého trefil Jan Trégr, který nakonec rozhodl o těsné výhře Litoměřic.

SHC Killers Litoměřice B vs. SK Dubí B 3:1 (2:0, 1:1, 0:0)

Druhý zápas naopak dobře začaly Litoměřice. Byli to tentokrát domácí, kteří se ujali v první třetině dvoubrankového vedení. Po Jakubu Bouzkovi se radoval také Ondřej Růžička. Prostřední část přinesla domácím početní výhodu, kterou se Litoměřicím povedlo využít a svému soupeři ještě více odskočily. Na třetí branku domácích dokázalo Dubí zareagoval a ztrátu snížit. Další gól už ale diváci neviděli. Litoměřicím se tak povedlo zvítězit v obou domácích zápasech a ujaly se vedení v sérii 2:0.

Stav série SHC Killers Litoměřice B vs. SK Dubí B 2:0