Oblastní liga

Pivní veteráni otočili zápas Oblastní ligy ve svůj prospěch v poslední třetině

Hned první kolo Oblastní ligy přineslo kontumaci, na hřišti sice zvítězil Chlumec, ale po porušení pravidel připadl zápas Neštěmicím. Dubí zvítězilo díky třem využitým přesilovkám. Foreads ani jednou neinkasovali. Nejvyrovnanějším utkáním bylo to nedělní, které bylo napínavé do poslední minuty.

HSÚ SHC Warriors Chlumec vs. HSÚ Sharks Neštěmice 0:5 (kontumačně)

Wolves Chomutov vs. SK Dubí B 2:5 (1:3, 1:1, 0:1)

Jako první se ujalo vedení Dubí, ale Chomutov brzy srovnal stav. Následně však domácí poskytli svému soupeři dvě přesilové hry, Dubí v obou případech tuto nabídku využilo a šlo opět do vedení, které brzy ještě navýšilo. Druhá třetina přinesla gól také domácích, kteří sice snížili, ale po dalším vyloučení v poslední třetině opět inkasovali. Dubí si tak došlo pro vítězství 2:5.

HbC Kings Teplice vs. HSÚ Foreads Ústí nad Labem 0:6 (0:0, 0:1, 0:5)

Bez inkasované branky vstoupili do nového ročníku hráči Foreads, kteří se utkali s Teplicemi. I když výsledek jasně vypovídá ve prospěch hostů, utkání bylo dlouho gólově vyrovnané a domácí držel svými zákroky Pavel Doulík. Poprvé v utkání se trefili hosté do černého zkraje druhé třetiny a zbytek zásahů si nechali na poslední patnáctiminutovku. V té skórovali hned pětkrát a o výsledek se nemuseli strachovat.

HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem vs. HBC Black&White Děčín 8:6 (2:1, 2:3, 4:2)

Nejvíce gólů přinesl zápas Pivních veteránů a Black&White Děčín. První šli do vedení hosté, ale náskok udrželi pouze jednatřicet vteřin. Po druhém gólu domácích přišly tentokrát branky hostů, kteří odskočili díky třem brankám Karla Pilaře. Pivní veteráni srovnali, Děčín si vzal náskok zpátky, ale pak se do toho pustili domácí naplno. Dvoubrankový náskok a pět minut do konce zápasu. Ani tentokrát však nebylo o napětí nouze. Petr Vybíral vykřesal v poslední minutě pro hosty jiskřičku naděje. Místo srovnání ale přišla rozhodující branka domácích, kteří nakonec zvítězili 8:6.