Oblastní liga

Pivní veteráni v Oblastní lize těsně podlehli Orlíku, Děčín dal osm branek

Zápas mezi Pivními veterány a Orlíkem přinesl nejvyrovnanější výsledek. Chlumec naopak potvrdil proti Dubí B své postavení v tabulce, a i nadále vede Oblastní ligu. Dařilo se také Děčínu, který zaznamenal nad Teplicemi osm gólů. Vítězství si pohlídal i Chomutov, který porazil Dubí.

HSÚ SHC Warriors Chlumec vs. SK Dubí B 6:1 (1:1, 5:0, 0:0)

V první třetině zápasu se poprvé trefil Chlumec, který se dostal v deváté minutě do vedení. Na tento gól dokázali hosté odpovědět, když se v poslední minutě prosadil Roman Hruška. Na jeho přesnou trefu ale nikdo ze spoluhráčů už nenavázal. Oproti tomu Chlumec mířil ve druhé patnáctiminutovce do černého hned pětkrát. Vypracoval si tak dostatečný náskok, který udržel až do závěrečné sirény.

Wolves Chomutov vs. HSÚ Foreads Ústí nad Labem 4:1 (2:1, 1:0, 1:0)

Také ve druhém zápase se jako první dostali do vedení domácí, ale i tentokrát hosté vyrovnali. I v případě Foreads se jednalo o jediný přesný zásah. Chomutov ještě využil v první třetině přesilovou hru a vzal si náskok zpátky. Do poslední třetiny vstupovali domácí s dvoubrankovým rozdílem, se kterým se snažili Foreads ještě něco udělat. V závěru zápasu zkusili hru bez brankáře, kterou ale jedinou vteřinu před koncem potrestal Vojtěch Malý. Chomutov tak nakonec zvítězil 4:1.

HbC Kings Teplice vs. HBC Black&White Děčín 2:8 (1:3, 0:3, 1:2)

Hned osm zásahů zaznamenal Děčín, který ze druhé příčky šlape na záda prvnímu Chlumci. V tomto utkání však narazil na Teplice. V šesté minutě šli hosté do dvoubrankového náskoku, který snížil domácí Jan Rychtář, ale Děčín si ho vzal brzy zpátky. Druhá část patřila hostům, kteří přidali další tři góly. Teplice se sice prosadily ještě jednou v závěrečné třetině, ale náskok Děčína už byl dostačující a hosté si připsali vysokou výhru 2:8.

HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem vs. HBC Orlík Ústí nad Labem 4:5 (2:2, 1:2, 1:1)

Nejvyrovnanější zápas proběhl mezi Pivními veterány a Orlíkem. Jakubu Černému stačilo pouhých pět vteřin, aby poslal poprvé svůj tým do vedení. Hosté se ale nenechali zaskočit a dvěma góly ze sedmé minuty šli před svého soupeře. V první patnáctiminutovce se skóre měnilo ještě jednou, když domácí srovnali v početní výhodě. Do závěrečné třetiny šli hosté s jednobrankovým náskokem, který ještě navýšili. Pivní veteráni snížili, ale vyrovnat už se jim nepovedlo, a tak těsně podlehli.