Oblastní liga

Hned tři celky Oblastní ligy vstřelily osm gólů

Všechny týmy potvrdily postavení v tabulce a celky na vyšších příčkách zvítězily. Z osmi branek se radoval Chlumec, Dubí B a Orlík. Poslední jmenovaný ale musel o výhru zabojovat. Teplice se totiž dostaly do čtyřbrankového vedení, ale dobře rozehraný zápas ztratily.

HSÚ Foreads Ústí nad Labem vs. HSÚ SHC Warriors Chlumec 3:8 (2:4, 1:3, 0:1)

Chlumec do utkání vletěl už od začátku, stačilo mu pouhých čtyřiatřicet vteřin, aby šel poprvé do vedení. Ke konci čtvrté minuty už vedli hosté o tři góly. Foreads sice snížili na jednobrankový rozdíl, ale Chlumec opět odskočil. Domácí sice začali lépe prostřední dějství, když v šestnácté minutě snížil Tomáš Giesel, ale hosté brzy přidali další tři zápasy a opět se svému soupeři vzdálili. V poslední části se prosadil už pouze Chlumec, který tak uzavřel na konečných 3:8. Hattrickem se blýskl Patrik Barčák.

SK Dubí B vs. HSÚ Sharks Neštěmice 8:1 (3:0, 3:0, 2:1)

Osm branek se podařilo vstřelit také Dubí, které Neštěmice k ničemu moc nepustilo. Už v první třetině šli domácí do tříbrankového vedení, které stejným dílem navýšili ve druhé patnáctiminutovce. V závěrečné části vedlo Dubí už o osm gólů a bez zaváhání si šlo pro tři body do tabulky. Přeci jen se však prosadily i Neštěmice, čisté konto zkazil Aleši Homolkovi Lukáš Štofčo. Na konečný výsledek ale neměla tato trefa žádný vliv.

HBC Black&White Děčín vs. Wolves Chomutov 5:3 (2:1, 3:1, 0:1)

Do zápasu vstoupil lépe Chomutov, který se ujal ve druhé minutě vedení. Děčín ale brzy srovnal a brankou z přesilové hry se dokonce ujal vedení. Druhá část už vycházela domácím mnohem lépe. Přidali další tři góly a svému soupeři se vzdálili. Chomutov tak musel dohánět ztrátu. Prosadil se jednou ve druhé a jednou ve třetí třetině. Děčínu ale náskok stačil, uhájil ho a získal plný počet bodů.

HBC Orlík Ústí nad Labem vs. HbC Kings Teplice 8:5 (0:3, 5:1, 3:1)

Posledním celkem, který se trefil do černého osmkrát, byl Orlík, který hostil Teplice. Po první třetině to vůbec nevypadalo na to, že by mohli domácí získat nějaké body. Teplice se totiž dostaly do tříbrankového vedení, které ještě ve druhé třetině navýšily. Ke slovu se ale vzápětí dostali domácí, kteří se nehodlali vzdát a pěti góly otočili skóre ve svůj prospěch. V závěrečné části sice Teplice srovnaly díky přesilové hře, ale Orlík přidal další tři trefy a mohl slavit výhru.