Oblastní liga

Pivní veteráni dali v Oblastní lize jedenáct branek, Dubí neinkasovalo

Nejvíce gólů dali o uplynulém víkendu Pivní veteráni, kteří se těsně přehoupli přes desítku. Střelecky se dařilo také Děčínu, který dal o dvě branky méně. Bez inkasování odehrálo své utkání Dubí. Na aktuálně třetím místě se drží Chomutov, který si poradil s Orlíkem, ten ani jednou nebodoval.

Wolves Chomutov vs. HBC Orlík Ústí nad Labem 5:1 (0:0, 3:0, 2:1)

V první třetině zápasu mezi Chomutovem a Orlíkem se diváci branky ještě nedočkali. Ty začaly padat až na konci druhé patnáctiminutovky. Pouhých sedmatřicet vteřin stačilo domácím k tomu, aby se dostali do tříbrankového vedení! Orlík tak měl o přestávce rozhodně o čem přemýšlet. Do závěrečné části vstoupili hosté lépe, když se do černého trefil Marek Štindl. Chomutov ale zdramatizování nedovolil. Po pouhých deseti vteřinách si vzal náskok zpátky a brzy dokonce Jakub Varga zkompletoval hattrick.

HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem vs. HSÚ Sharks Neštěmice 11:1 (2:0, 7:0, 2:1)

Utkání mezi Pivními veterány a Neštěmicemi bylo nejen střelecky ale i gólově jasné. Domácí vyslali na hostujícího brankáře necelých padesát střel. V první třetině šli domácí do dvoubrankového vedení, které ve druhé části navýšili. Radovali se hned sedmkrát a šli si pro hladkou výhru. Neštěmice se prosadili až za stavu 11:0, kdy se do černého trefil Lukáš Štofčo. Na tom, kdo bude brát tři body, to už ale nic nezměnilo. Čtyři góly vstřelil Lukáš Čaloun, hattrick si připsal Jan Kašpar.

HBC Black&White Děčín vs. HSÚ Foreads Ústí nad Labem 9:3 (1:1, 4:1, 4:1)

Po první třetině bylo skóre v Děčíně ještě vyrovnané. Po Františku Peřkovi brzy srovnal hostující Josef Kerner. Následovaly ale čtyři branky domácích, kteří svému soupeři odskočili. Před druhou sirénou sice ještě snížil Jan Primus, ale ve třetí patnáctiminutovce se průběh opakoval. Další čtyři góly Děčína a náskok 9:2. V přesilové hře se sice prosadil Tomáš Giesel, ale na body to celku Foreads nestačilo.

HBC Orlík Ústí nad Labem vs. SK Dubí B 0:7 (0:2, 0:2, 0:3)

Bez inkasované branky odehrálo svůj zápas Dubí, které se postavilo Orlíku. Před utkáním měly oba celky stejný počet bodů, ale vyrovnaný průběh diváci neviděli. V první třetině využil přesilovou hru Tomáš Walter a hosté šli do dvoubrankového náskoku. Dva góly přidalo Dubí také v další třetině a postupně navyšovalo skóre. Nejvíce branek vsítili hosté v závěrečných čtyřech minutách, kdy se prosadili hned třikrát a odskočili v tabulce svému soupeři.