Oblastní liga

Chomutov dal v Oblastní lize devět branek, Pivní veteráni inkasovali až v poslední třetině

Nejvíce se v Oblastní lize dařilo Chomutovu, který se zastavil těsně před desítkou a s Neštěmicemi nezaváhal. Pivní veteráni se trefili dvakrát zkraje zápasu a sami inkasovali až v závěrečné části. Orlík sice nad Děčínem dvakrát vedl, ale na body to nestačilo. Dubí porazilo Teplice.

HbC Kings Teplice vs. SK Dubí B 2:5 (1:1, 0:2, 1:2)

V první třetině šlo jako první do vedení Dubí, ale Teplicím se povedlo těsně ke konci srovnat. Ve druhé patnáctiminutovce dali hosté další branku, a díky přesilové hře brzy přidali i třetí. Další góly přišly až v úplném závěru utkání. Po trefě hostujícího Tomáše Fidlera se prosadil hráč Teplic, ale poslední slovo mělo opět Dubí, které tak mohlo slavit výhru 2:5.

Wolves Chomutov vs. HSÚ Sharks Neštěmice 9:2 (4:0, 1:1, 4:1)

Do svého zápasu vletěl skvěle Chomutov. Zkraje třinácté minuty šel už do čtyřbrankového vedení. Ve druhé třetině sice Neštěmice snížily, ale Chomutov si rychle vzal náskok zpátky. Také závěrečná patnáctiminutovka patřila domácímu celku, který přidal další čtyři góly. Prosadili se sice ještě jednou hosté, ale poslední branky dali domácí a nedovolili žádné zaváhání. Chomutov tak zvítězil 9:2. Hned pět branek dal Jakub Varga.

HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem vs. HSÚ Foreads Ústí nad Labem 3:1 (2:0, 1:0, 0:1)

Pivní veteráni rozhodli o zisku tří bodů hned na začátku zápasu. Po Vojtěchu Červinkovi se totiž brzy prosadil také Aleš Zuna a Veteráni už vedli 2:0. V prostřední části své vedení domácí ještě navýšili. Foreads dlouho hledali recept na Denise Černého. Překonat se jim ho povedlo až v poslední patnáctiminutovce, ale domácím jejich náskok stačil a o body se nemuseli strachovat.

HBC Orlík Ústí nad Labem vs. HBC Black&White Děčín 3:6 (2:2, 1:3, 0:1)

Vyrovnaný úvod zápasu byl k vidění mezi Orlíkem a Děčínem. Jako první šli do vedení domácí, ale hosté brzy v přesilové hře srovnali. Také podruhé se radovali domácí, ale ani tentokrát náskok neudrželi. Děčín odehrál skvěle prostřední část, ve které dal tři góly a poprvé se ujal vedení. Domácí sice snížili, ale jednalo se o jejich poslední branku. Oproti tomu si Děčín připsal ještě jeden přesný zásah a vyhrál.