Oblastní liga

Dubí si připsalo v Oblastní lize pět bodů, Chlumec dal deset branek

Hned dva zápasy čekaly na Dubí, které nejprve ztratilo bod a zvítězilo až po samostatných stříleních. Druhý den si náskok uhlídalo a bralo plný počet. Nejvíce branek se podařilo vstřelit Chlumci, který se zastavil na desítce. Pivní veteráni ztrátu nedohnali. Foreads si utkání pohlídali.

HSÚ SHC Warriors Chlumec vs. HSÚ Sharks Neštěmice 10:0 (2:0, 3:0, 5:0)

Jasným výsledkem skončilo utkání mezi prvním a posledním týmem tabulky. Po první třetině držely Neštěmice ještě nízkou dvoubrankovou ztrátu, ale náskok domácích se postupně navyšoval. V prostřední části přidal Chlumec tři branky a nejvíce se mu dařilo v závěru. Do černého pálil hned pětkrát, o desátý gól se postaral v poslední minutě Ondřej Mottl. Čisté konto si připsal Dominik Landt, hattrickem se blýskl Jan Celner.

Wolves Chomutov vs. SK Dubí B 1:2ss (0:1, 0:0, 1:0 - 0:0)

Naopak velmi vyrovnané bylo utkání Chomutova a Dubí, které skončilo až po samostatných stříleních. Jako první šli už po sedmnácti vteřinách do vedení hosté, za které se prosadila Veronika Bímová. Těsný náskok drželi hosté až do dvaačtyřicáté minuty. Už to vypadalo, že rychlý gól přinese plný počet bodů, ale tři minuty před koncem za Chomutov srovnal Ondřej Blaščák. O vítězi tak musela rozhodnout až samostatná střílení, ve kterých se prosadil Martin Havel a Dubí nakonec bralo o bod více.

HbC Kings Teplice vs. HSÚ Foreads Ústí nad Labem 1:6 (1:2, 0:3, 0:1)

Foreads šli poprvé do vedení ve druhé minutě, ale Teplicím se podařilo brzy srovnat. Jednalo se však o jediný přesný zásah domácích a zbytek utkání už gólově patřil hostům. Ještě v první patnáctiminutovce vrátil hostům vedení Tomáš Giesel. V prostřední části nejprve Foreads využili přesilovou hru, následně se prosadili v oslabení a třetí gól přidali ve hře pět proti pěti. Těsně před koncem celého zápasu uzavřel Tomáš Giesel při přesilové hře skóre na konečných 1:6.

HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem vs. HBC Black&White Děčín 4:5 (0:1, 2:3, 2:1)

Těsnou výhru uhájil Děčín, který se představil proti Pivním veteránům. Hosté si postupně vytvořili tříbrankový náskok a domácí měli co dohánět. Ve druhé třetině snížili na rozdíl jednoho gólu, ale hosté si své vedení vzali zpátky. Za domácí se prosadil Vojtěch Červinka a brzy využil přesilovou hru Martin Černý, který tak zdramatizoval závěr zápasu. Další branku už ale domácí nepřidali a hosté náskok udrželi.

SK Dubí B vs. HBC Orlík Ústí nad Labem 2:1 (2:0, 0:1, 0:0)

Jednobrankovým rozdílem skončil také zápas mezi Dubím a Orlíkem. Ve druhém utkání víkendu už Dubí uhájilo plný počet bodů. Do vedení se dostalo v desáté minutě a brzy odskočilo na rozdíl dvou branek. Orlík snížil v prostřední části, ale další přesné zásahy už diváci neviděli. Po ztraceném sobotním bodu tentokrát Dubí těsný náskok udrželo až do konce a slavilo zisk tří bodů.