Oblastní liga

Neštěmice v Oblastní lize otočily zápas, Děčín vyhrál po samostatných stříleních

Dubí se sice rychle dostalo do dvoubrankového vedení, ale hlavně kvůli vyloučením s Neštěmicemi prohrálo. Zápas mezi Chomutovem a Děčínem došel až k samostatným střílením, ve kterých byli úspěšnější hosté. Orlík dal třináct branek, z výhry se radoval také Chlumec.

HSÚ SHC Warriors Chlumec vs. HSÚ Foreads Ústí nad Labem 5:3 (1:1, 1:0, 3:2)

Foreads nabídli Chlumci v šesté minutě přesilovou hru, kterou domácí už po třinácti vteřinách využili. Početní výhodu proměnili v gól také hosté a srovnali stav zápasu. V prostřední části šel do vedení opět Chlumec, který dal v závěrečné patnáctiminutovce další dvě branky a svému soupeři ještě více odskočil. Foreads sice proměnili dvě přesilové hry, ale na vítězství to nestačilo. Hattrickem k výhře domácích pomohl Jakub Tóth.

Wolves Chomutov vs. HBC Black&White Děčín 7:8ss (0:1, 5:2, 2:4)

Patnáct branek přinesl zápas mezi Chomutovem a Děčínem. Po první třetině držel těsné vedení Děčín. Druhá část však patřila domácím. Ti dali čtyři góly a otočili zápas na svoji stranu. Hosté sice snížili, ale Chomutov si vzal brzy náskok zpátky. V závěrečné části drželi domácí vedení 7:5, ale Děčín ještě zabral a díky dvěma brankám Karla Pilaře srovnal. Při samostatných stříleních byl jediným úspěšným střelcem David Rubeš, který dokonal obrat hostů a zkompletoval hattrick. Hned pět gólů dal Karel Pilař.

HbC Kings Teplice vs. HBC Orlík Ústí nad Labem 7:13 (2:4, 2:4, 3:5)

Ještě o pět gólů více bylo k vidění mezi Teplicemi a Orlíkem. Hosté odskočili na tříbrankový rozdíl, ale Teplice snížily. Také v prostřední části se snažili domácí dohánět ztrátu, ale hosté byli i nadále střelecky úspěšnější. Nejvíce branek daly Teplice v závěrečné třetině, kdy se trefily do černého třikrát, ale Orlík přidal ještě o dva góly více a dokráčel si pro jasnou výhru 7:13. Za domácí se třikrát prosadil Marek Štrébl, za hosty Josef Klečka.

HSÚ Sharks Neštěmice vs. Dubí B 5:2 (0:2, 1:0, 4:0)

Na třetí tým tabulky si vyšláply poslední Neštěmice, které si připsaly teprve třetí letošní výhru. Už ve druhé minutě šli hosté do dvoubrankového vedení a vypadalo to, že zápas budou mít jasně ve svých rukou, to se ale změnilo. Po zbytek zápasu už totiž nepřidali žádný gól a ke slovu se naopak dostaly Neštěmice. V prostřední části snížily a k vítězství jim pomohly v závěru přesilové hry. Domácím se povedlo dát tři góly v početní výhodě a dostali se do vedení. Hosté ještě zkusili hru bez brankáře, ve které inkasovali popáté a přišli o dobře rozehraný zápas. Hattrickem se blýskl Radek Hůja.