Oblastní liga

Chlumec zvítězil v Oblastní lize nad Děčínem, Orlík porazil Chomutov

O uplynulém víkendu se proti sobě postavil první Chlumec s druhým Děčínem. Chlumečtí dali osm branek a potvrdili první pozici. Orlík si vytvořil dvoubrankový náskok, který udržel až do konce zápasu. Pivní veteráni dali celkem devět gólů, tři body brali také Foreads.

HSÚ Foreads Ústí nad Labem vs. HSÚ Sharks Neštěmice 5:1 (2:0, 3:1, 0:0)

Poprvé šli Foreads do vedení zkraje třetí minuty a následně dostali k dispozici přesilovou hru, kterou po třinácti vteřinách využil Tomáš Giesel. V prostřední části se poprvé prosadily také Neštěmice, ale ve stejné minutě dali další gól také domácí. Hráči Foreads se do černého trefili ještě dvakrát a po bezbrankové třetí třetině došli pro vítězství 5:1.

HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem vs. HbC Kings Teplice 9:3 (2:1, 4:2, 3:0)

Vysokou výhru brali Pivní veteráni, kteří se utkali s Teplicemi. První branku z hole domácích viděli diváci ve druhé minutě, ale brzy bylo srovnáno. Veteráni však přidali další tři góly a svému soupeři odskočili více. Teplicím se povedlo snížit na rozdíl jediného gólu, ale ke slovu se dostali opět domácí. Pivní veteráni si připsali ještě pět gólů a o body se nemuseli strachovat.

HBC Black&White Děčín vs. HSÚ SHC Warriors Chlumec 3:8 (1:1, 1:3, 1:4)

Souboj prvního s druhým dopadl jasně ve prospěch Chlumce, který si poradil s Děčínem 3:8. Poprvé se v zápase prosadili domácí, ale hosté ještě v první třetině srovnali. Ve druhé části otočil Chlumec skóre ve svůj prospěch. Třemi góly šel před svého soupeře. Za stavu 3:5 se ke slovu dostal Jakub Tót, který přidal další tři branky a celkově pěti zásahy dovedl svůj celek k výhře.

HBC Orlík Ústí nad Labem vs. Wolves Chomutov 4:2 (2:0, 1:1, 1:1)

Do utkání s Chomutovem dobře vstoupil Orlík, který se dostal do dvoubrankového vedení. Hosté sice ve druhé části v přesilové hře snížili, ale Orlík si vzal náskok zpátky. Chomutov snížil také v závěru, ale tentokrát to byli domácí, kdo využil početní převahu a opět odskočil na dvoubrankový rozdíl. Ten se podařilo domácím udržet až do závěrečné sirény, a Orlík si tak připsal plný počet bodů.