Oblastní liga

Chomutov dal v Oblastní lize dvanáct branek, Děčín o dvě méně

Nejlépe se gólově dařilo Chomutovu, který se postavil proti Pivním veteránům, kterým asi v závěru došly síly a celkově inkasovali dvanáctkrát. O dvě přesné trefy méně si připsal Děčín. Pro vítězství si došly také celky Chlumce a Dubí.

Wolves Chomutov vs. HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem 12:2 (2:0, 3:2, 7:0)

Pivní veteráni vstoupili do zápasu s Chomutovem pouze s devíti hráči do pole a zápas se jim nepovedl. Chomutov se tak dostal v tabulce před veterány. Zkraje druhé části se domácí dostali už do čtyřbrankového vedení, následně se poprvé v zápase ke slovu dostali hosté, kteří sice dvěma góly snížili, ale další zásah už v utkání nepřidali. Oproti tomu Chomutov svého soupeře nešetřil, přidal dalších osm gólů a došel si pro hladké vítězství. Z hattricku se radoval Ondřej Blaščák.

HSÚ SHC Warriors Chlumec vs. HBC Orlík Ústí nad Labem 5:1 (1:0, 2:0, 2:1)

V zápase Chlumce a Orlíku padaly branky především do hostující sítě. Po první části vedli domácí pouze o jeden gól, ale v následujících dvou třetinách přidali shodně po dvou přesných trefách. Do konce zápasu zbývalo posledních pět minut a už to vypadalo, že Michal Růžička udrží čisté konto, ale hosté si přeci jen připsali alespoň jeden gól. Při vlastním oslabení se trefil Karel Pavlíček, který tak upravil skóre na konečných 5:1.

SK Dubí B vs. HSÚ Foreads Ústí nad Labem 6:2 (2:0, 2:1, 2:1)

Zápas mělo pod kontrolou také Dubí, které hostilo Foreads. Z první branky se domácí radovali už po sedmnácti vteřinách. Postupně přidali další tři góly. Následně dostali hosté k dispozici dvě přesilové hry, tu druhou se podařilo využít Jakubu Doubravovi, který snížil. Už po osmatřiceti vteřinách třetí třetiny se radoval také Jakub Dobrodinský, ale zápas se hostům zdramatizovat nepovedlo. Dubí přidalo další dva góly a výhru si pohlídalo.

HSÚ Sharks Neštěmice vs. HBC Black&White Děčín 1:10 (1:3, 0:3, 0:4)

Tabulkové postavení se podařilo potvrdit Děčínu, který se představil na hřišti Neštěmic. Za stavu 0:3 se chvíli před první sirénou prosadil domácí Radek Hůja, ale pro Neštěmice se jednalo o jedinou přesnou trefu. Děčínu se naopak dařilo i nadále. Postupně hosté rozvlnili domácí sít ještě sedmkrát, závěrečný desátý gól vstřelil David Rubeš. Pod čtyři branky se podepsal Karel Pilař, hattrick slavil David Tůma.